Nintendo Wii - chipovanje?

Nintendo Wii - chipovanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako interesuje me ako neko je im'o iskustva sa Wii koliko se krece ovo chipovanje da moze piratske diskove koristiti i sta se tacno dobije tim cipovanjem... i da li pravi razliku izmjedu NTSC i PAL sistema... tj dsik kupljen u USA moze li u EU konzolu i obratno.

hvala unaprijed
 
Super Moderator
RE: Nindendo Wii - chipovanje?

bulex je napisao(la):
allroad je napisao(la):
pitaj srdjana za cipovanje :lol:

to mi je prvo palo na pamet kad sam vidio da tu software-sku promjenu zovu cipovanje...:D

to isto kad je rodjak bio kod mene nedavno i kupili mi PS 3
dolazi moj stari i gleda kaze pa sto niste chipovali dvicu :D
jesmo spameri neka malo :icon_exclaim:


i upsut bule jb ga ti pa nije nindendo nego nintendo :D
 
Član
RE: Nindendo Wii - chipovanje?

allroad je napisao(la):
bulex je napisao(la):
allroad je napisao(la):
pitaj srdjana za cipovanje :lol:

to mi je prvo palo na pamet kad sam vidio da tu software-sku promjenu zovu cipovanje...:D

to isto kad je rodjak bio kod mene nedavno i kupili mi PS 3
dolazi moj stari i gleda kaze pa sto niste chipovali dvicu :D
jesmo spameri neka malo :icon_exclaim:


i upsut bule jb ga ti pa nije nindendo nego nintendo :D

greska pri tipkanju
 
Član
pusti suplje price...ovako imam nintendo wii cipovo sam gfa...cipovanje sam platio 150 maraka....posalcu ti poruku sutra od covjeka...covjek ima radnju preko puta nove americke amabsade....kad se ide prema avazu....uglavnom nisam do sada imao problema a sto se tice igrica kupovao sam kod nekog momka iz sarajeva i sve mi igrice rade....eto sutra cu ti u privatnoj poruci poslati brojeve od obojice...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pusti suplje price...ovako imam nintendo wii cipovo sam gfa...cipovanje sam platio 150 maraka....posalcu ti poruku sutra od covjeka...covjek ima radnju preko puta nove americke amabsade....kad se ide prema avazu....uglavnom nisam do sada imao problema a sto se tice igrica kupovao sam kod nekog momka iz sarajeva i sve mi igrice rade....eto sutra cu ti u privatnoj poruci poslati brojeve od obojice...

ok :cool:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pusti suplje price...ovako imam nintendo wii cipovo sam gfa...cipovanje sam platio 150 maraka....posalcu ti poruku sutra od covjeka...covjek ima radnju preko puta nove americke amabsade....kad se ide prema avazu....uglavnom nisam do sada imao problema a sto se tice igrica kupovao sam kod nekog momka iz sarajeva i sve mi igrice rade....eto sutra cu ti u privatnoj poruci poslati brojeve od obojice...

150 KM :icon_question: jbte... Pa ja sam 200 km kupio novu konzolu i sve sto dodje uz start paket !
 
Član
aa gdje bogati ima nova konzola i cipovana za 200 km...uostalom novo nemoze biti cipovano...cim se otvori polovno je....a sto se tice cipa sto sam radio...ne mogu se pozaliti...nznam kako se cip zove ali do sada je sveigrice citao...u tz je bilo cipovanje ili bolje reci softwersko pravljenje da se mogu kopije citati i ljudima radilo prva dva tri mjeseca i onda konzola pocela lediti i na kraju crkla....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
aa gdje bogati ima nova konzola i cipovana za 200 km...uostalom novo nemoze biti cipovano...cim se otvori polovno je....a sto se tice cipa sto sam radio...ne mogu se pozaliti...nznam kako se cip zove ali do sada je sveigrice citao...u tz je bilo cipovanje ili bolje reci softwersko pravljenje da se mogu kopije citati i ljudima radilo prva dva tri mjeseca i onda konzola pocela lediti i na kraju crkla....

Ne znam ko je rekao da je chipovana ... Ja sam rekao nova..
Kazem da sam uzeo novu konzolu na www.jr.com za 165 Dolara ,po tadasnjem kursu dolara izasla me 208 KM...A kod nas naplacuju 150 km za cipanje...besmisleno.......
Nekad mi je glupo kad pogledam nase cijene spram normalnih cijena u svijetu...Nasi dileri doslovno pljackaju ljude ,isto kao da niko nema pojma ni sta je Wii ni PS ...i tako to... pa udaraju cijene ..da valja..
 
Član
covjece prodaj wii dok nije kasno....to ti je moj savjet...ja ti imam oko 25 igrica i igro sam mozda 15 dana do mjesec neprestano i sad ga ne upaljujem nikad....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top