Niklovani branik, molim majstore za savjet

Niklovani branik, molim majstore za savjet

Početnik
A zasto nerazmislis i probas naci da ti se nanovo kromira ili niikluje.Po meni je to dosta bolje i trajnije rjesenje :icon_question:

Jer sa poliranjem ce ga i onako jos stanjit msm na krom oblogu pa postoji vjerovatnoca da strada jos vise
 
Sarajlic je napisao(la):
A zasto nerazmislis i probas naci da ti se nanovo kromira ili niikluje.Po meni je to dosta bolje i trajnije rjesenje :icon_question:

Jer sa poliranjem ce ga i onako jos stanjit msm na krom oblogu pa postoji vjerovatnoca da strada jos vise

Ja mislim da to ima uraditi u al. kombinatu. ali ovaj je pravo jeftin...:icon_question:
 
Član
Gruba strana spuzve za sudje arf ili vim i opleti Ja sam to radio kada sam voz'o stojadina i palilo je Dosuse kratko traje ;)
 
niksa je napisao(la):
Gruba strana spuzve za sudje arf ili vim i opleti Ja sam to radio kada sam voz'o stojadina i palilo je Dosuse kratko traje ;)

Ja sam kontao ovo rucno uraditi sa krpom i pastom. Gledam neki dan rodjak ispolira falc i rub od kamionske felge isto ovako koorzija je uhvatila i nakon sat i po ko nova...:icon_rolleyes:
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
niksa je napisao(la):
Gruba strana spuzve za sudje arf ili vim i opleti Ja sam to radio kada sam voz'o stojadina i palilo je Dosuse kratko traje ;)

Ja sam kontao ovo rucno uraditi sa krpom i pastom. Gledam neki dan rodjak ispolira falc i rub od kamionske felge isto ovako koorzija je uhvatila i nakon sat i po ko nova...:icon_rolleyes:

Mozes ispolirat al to ti nije ono sta vidis na slikama sa Wurthersee-a, to je ipak krom ;)
 
maleni0606 je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
niksa je napisao(la):
Gruba strana spuzve za sudje arf ili vim i opleti Ja sam to radio kada sam voz'o stojadina i palilo je Dosuse kratko traje ;)

Ja sam kontao ovo rucno uraditi sa krpom i pastom. Gledam neki dan rodjak ispolira falc i rub od kamionske felge isto ovako koorzija je uhvatila i nakon sat i po ko nova...:icon_rolleyes:

Mozes ispolirat al to ti nije ono sta vidis na slikama sa Wurthersee-a, to je ipak krom ;)

Znaci isto mi je ispolirao ovaj na neki fabricki sjaj (priblizno) ili kupio nove od €200 ? A pretpostavljao sam da je ono hrom :icon_eek:
 
Legend
probaj ispolirati, ne kosta te nista
pogledaj u mojoj temi, radio sam nedavno nekom miniju restauraciju retrovizora, ispali k'o novi ;)
 
Top