Nikki Belucci u sarajevu

Nikki Belucci u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako, s obzirom da je ovaj event vec prosao i tema je malo zastarela necu mnogo pisati, ali neke stvari moram da kazem jer sam veliki fan ove DJ-ice i to pre svega zbog njenog muzickog rada a ne filmskog.

Vidim da je mnogi pljuju ovde, a ne znaju ni umetnicko ime da joj napisu kako valja, pa ni sam autor teme (Niki se pise sa jednim k), ali nebitno....

Danas je mnogo dobrih DJ-eva, a razlika medju njima je mala i marketing igra glavnu ulogu.
Istina je da ju je izgled progurao (to je ona iskoristila kao svoju reklamu), sto ne znaci da ona veze nema sa mixovanjem.
Svi oni koji vole ne-mainstream house, tech house, progressive house i koji ga imalo prate mogu da se uvere da ova devojka pusta zaista aktuelnu muziku i muziku koja je i vise nego dobra, a tice se gore navedenih zanrova... Dakle govorim o ljudima koji VOLE ove pravce, a ne za one koji odu u club da bi slusali komercijalu i razbacivali se novcem po separeima.
Procitao sam par postova koji se odnose na tehniku mixovanja Niki Belucci... Svako ko se imalo bavi DJ-ingom nece napisati gluposti tipa: "veze nema", "prelazi su joj losi"... Uostalom ne bi imala svoj show na Radiju FG i nasla se medju imenima kao sto su Laidback Luke, David Guetta, Carl Cox, itd. koji takodje tamo imaju svoj termin. Poslusajte joj neki mix na Radiju FG subotom od 22h.
Imao sam priliku i da budem u klubu Privilege u Tuzli u septembru kad je nastupala (dosao sam cak iz Vojvodine zbog toga) i moram priznati da mi je bilo vrh. Live nastup joj je odlican, ali sam primetio da je dosta ljudi doslo da slusa komercijalu i kad je pocela malo tvrdje stvari da vrti, klub se ubrzo ispraznio...
Toliko za sada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top