Nije nesto al' je moje... :D

Nije nesto al' je moje... :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
fin golf,samo bih mu stavio kakve duboke branike i sto kazu malo spustio,zatamnio bio bi extra,kasnije malo stoke i maska...nabroja toga dosta:D,sve u svema lijep golf
 
Početnik
dobar golfic, ubio se za old school, zbog ove boje ;) samo spusti, i nemoj zatamnit nego lijepo enterijer uradis... :cool:
 
Početnik
i da..nemoj duboke karambolke..stavices ove nove pa ce ti vjesiti...obicne karambolke, gti spojler, maska bez znaka, spustanje, dobre felge...dalje mozes lagano..
 
Član
Ostavi ga takvog kakav je nemoj spustat i zatamljivat:lol::lol:
samo se salim:):) zakuj ga i naravno zatamni:)
 
Član
Mali dodatak:icon_smile: naravno kad spustis i zatamnis:lol: napravis sebi ovakvu tablicu:lol:

 
Član
Oggy je napisao(la):
i da..nemoj duboke karambolke..stavices ove nove pa ce ti vjesiti...obicne karambolke, gti spojler, maska bez znaka, spustanje, dobre felge...dalje mozes lagano..

hm... a ako nadjem originalne polovne duboke branike, one njemacke od ABS plastike? :icon_question:

Anee je napisao(la):
Mali dodatak:icon_smile: naravno kad spustis i zatamnis:lol: napravis sebi ovakvu tablicu:lol:


hahahahha:lol: Moze i ova, "Nije moj, mamin je" :lol::lol:
 
Član
o hoooo!vidi ti njega...
poslusaj ti imenjaka...sjedi u to auto i pravac komora!sredi farbu...
a onda sve lagano...
i jos nesto...pohvali se za felge...reci ko te je usrecio... :icon_biggrin:
i jos samo ovo...alarm i centralna...da te ne bi cekao ispred BN-a.... :icon_mad:
:lol: :lol: :lol:
 
Član
haj ba ..i ja vozim passata 2...al moj je..bitno je da ide..jos neam slike..nisam ga nikad slikao..sutra cu..heh..
 
Član
hehe ja bih ga samo spustio ne bih zatamnio jer policija u Bijeljini je uh uh.. znam iz iskustva dobio sam 150 km kaznu za folije....a felge mi se svidjaju ;)
 
Član
hehehehehheh e neka si se i ti pojavio konacno sa svojom vozilicom......
necu nista da ti pisem ovde sve sam ti uzivo reko........
:) :) :)
P.S. Fele su kupljenje kod LJUBOJE ........ eto kad nece Nelle da te pohvali moram ja :):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top