NFS UNDERGROUND 2 i NFS MOST WANTED online

NFS UNDERGROUND 2 i NFS MOST WANTED online

Član
NFS UNDERGROUND 2 i NFS MOST WANTED online

link za igre ripovane 600 mb dodju oba nfs

http://thepiratebay.org/torrent/6206755/NFS_UNDERGROUND_2__NFS_MOST_WANTED_RIP_PC_

link za upustvo

http://www.youtube.com/watch?v=VjMfJp_B6V0&feature=player_embedded

link za program preko kojeg se igra potrebno je skinut program i registrovat se na stranici kasnije pokrenut program nac sobu za zeljeni nfs i pokrenut igru otic na LAN u igri itd. objasnjeno je sve na linku iznad. Ja testiro kod mene radi.

http://www.tunngle.net/
 
Član
Imam problem sa ovim tunngle, a bas sam se nameracio da igram;)
Stalno mi izbacuje ovu gresku, ,mislio sam da je do firewall, pa sam ga ugasio i pokusao i opet nista. U pitanju je win7.


uspio sam nekako pokrenuti tunngle, mozes li malo detaljnije objasniti kako pokrenuti igricu da se igra u lan, ovog lika na linku nista nisam skontao.
 
Član
ammel je napisao(la):
Imam problem sa ovim tunngle, a bas sam se nameracio da igram;)
Stalno mi izbacuje ovu gresku, ,mislio sam da je do firewall, pa sam ga ugasio i pokusao i opet nista. U pitanju je win7.

na xp radi normalno ja evo igram sa drugovima probaj nac koju stariju verziju Tunngle
 
Član
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????
 
Član
ammel je napisao(la):
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????

ja nisam nista diro file server pokrenes program tunngle sacekas da se konektuje kliknes na sport izaberes nfs koji oces da igras udjes onda pokrenes nfs odes na lan napravis server kreiras igru i deri a mozes uci i na necii server
 
Član
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????

ja nisam nista diro file server pokrenes program tunngle sacekas da se konektuje kliknes na sport izaberes nfs koji oces da igras udjes onda pokrenes nfs odes na lan napravis server kreiras igru i deri a mozes uci i na necii server

pa haj ti to kreiraj:cool::cool:
 
Član
ammel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????

ja nisam nista diro file server pokrenes program tunngle sacekas da se konektuje kliknes na sport izaberes nfs koji oces da igras udjes onda pokrenes nfs odes na lan napravis server kreiras igru i deri a mozes uci i na necii server

pa haj ti to kreiraj:cool::cool:

koji nfs igras
 
Član
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????

ja nisam nista diro file server pokrenes program tunngle sacekas da se konektuje kliknes na sport izaberes nfs koji oces da igras udjes onda pokrenes nfs odes na lan napravis server kreiras igru i deri a mozes uci i na necii server

pa haj ti to kreiraj:cool::cool:

koji nfs igras
haha najvaznije zaboravio :):), most wanted ganjam
 
Član
ammel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
ammel je napisao(la):
mozes li malo detaljnije objasniti, nadjem tamo one igrace u loby, kako sad recimo da ja igram protiv nekog, jel treba sta mijenjati u onom file-u server??????

ja nisam nista diro file server pokrenes program tunngle sacekas da se konektuje kliknes na sport izaberes nfs koji oces da igras udjes onda pokrenes nfs odes na lan napravis server kreiras igru i deri a mozes uci i na necii server

pa haj ti to kreiraj:cool::cool:

koji nfs igras
haha najvaznije zaboravio :):), most wanted ganjam

pokreni tunngle udji u sobu nfsmw i dodaj me edoode ili cu ja tebe koji ti je nick tam
 
Početnik
Nije ovo druze onaj online NFS ovo je obicni onaj Most Wanted i Underground 2...

Igra se LAN nisam skontao da ima nekih LVL-a :icon_smile:

NMG da vjerujem da na ovakvoj jednostavnoj igri ljudi koriste sve moguce citove :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Znam drug da je obicni samo sto ti preko ovog programa tunngle ne treba orginalna igra da bi je igro preko neta. I mene nerviraju prolaze kroz zidove zato samo i igram sa jaranima bengare i deri ;)
 
Top