NFS pro street

NFS pro street

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako igram pro street pa me zanima ima li kakvih citova za pare trebaju mi...dosadilo vise zaradjivati i da se otvore ostala auta jos oko 25 auta se moze otvoriti pa ako neko zna kako sta nek pise
 
Član
ja sam pro street igro malo i dosadio mi,preglupa je radnja u igri cjeli dan voziš nešto bezveze na istim stazama,nema grada,bezveze igra,jedino valja grafika...
 
Član
U CAREER MENIJU ODABERI CODE ENTRY I KLIKNI NA SECRET MODE
OTKUCAJ SLJEDEĆE KODOVE I PRITISNI ENTER
NEKI KODOVI SE MOGU SAMO JEDNOM KORISTITI U KARIJERI


CASHMONEY--DODAJE 10.000 DOLARA
SAFETYNET--5 REPAIR MARKERA
UNLOCKALLTHINGS--OTKLJUČAVANJE SVIH BONUSA
Chevelle SS HORSEPOWER-OTKLJUČAVANJE CHEVROLET
REGGAME--DODAJE 10.000 PLUS BONUS AUTO
ZEROZEROZERO--COKE ZERO WV GOLF GTI
ITSABOUTYOU--AUDI TT3.8 QUATRO
MITSUBISHIGOFAR--MITSUBISI LANCER EVOLUTION
WORLDSLONGESTLASTING--ENERGIZER LITHIUM DODGE VIPER[/code]
 
imam ove sifre trebaju mi oni citovi kao za nfs 2 moze se otvoriti dodatnih 20 auta uz pomoc toga

bugati veron,lanca delta,aston martin,porse gt3 i jos dosta dobrih auta ja sam otkljucao nsx

ako ko zna dobro ce mi doci
 
http://www.nfscars.net/game/preview/prostreet/373.aspx

http://www.nfsunlimited.net/article/prostreet_community_day_hands_on

evo jos i ja asd nadjoh mozda zatreba nekad

hvala trozic
 
evo opet sam nesto zajebo skinuo sam pech od 200mb za pro street i instal ga i sad nemogu igrati

nesto se sjebalo krene ulaziti i samo pise end nov i ono drugo

jel neko ima ovaj pech zna li ocemu se radi sa ovim pechom se dobija 20 novih auta
 
skinuo sam sa neta neki save za nfs pro street dobije se 10 miliona i auta sva otkljucana
e sad problem je sljedeci recimo otklucana sva auta ali recimo sva auta imaju gresku sva nova auta koja su otkljucana imaju 140 ks i zvuk od nisana 200sx .. nije bitno jel to aston martin ili galardo ili bugati... sad me zanima kako to rjesiti nisam skidao pech za ta auta samo save ali zvuk u svih auta je isti i snaga i sve
 
Član
Ja sam ti sve u pm rekao kako treba da uradis i tako uradi i hocu svoj plusic,hhehe,ozbiljno samo fresh install i onako kao iz pm uradi i sve radi,pa i ja sebi tako uradio!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top