NFS garaža

NFS garaža

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kAcA je napisao(la):
ne treba ti program (mada ih ima)
imas na tastaturi print screen
kad hoces da uslikas pritisnes, onda kad izadjes iz igrice ides na paint (photoshop i sl.), edit pa paste i eto ti slike :D

paint mu ne bih preporučio jer uništi sliku,fotošop dobro odradi,al što se patiti kad ima program koji sve to odradi automatski i bolje od sviju :D
 
Član
kome treba link za program koji ja koristim nek se javi na PM program se starta automatski nezna se za njega,uđeš u igru pritišećš samo print screen tipku,nemoraš izlaziti iz igre,kad se izigraš :D odeš i vidiš šta si usliko :D
 
Član
Trozic je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
ne treba ti program (mada ih ima)
imas na tastaturi print screen
kad hoces da uslikas pritisnes, onda kad izadjes iz igrice ides na paint (photoshop i sl.), edit pa paste i eto ti slike :D

paint mu ne bih preporučio jer uništi sliku,fotošop  dobro odradi,al što se patiti kad ima program koji sve to odradi automatski i bolje od sviju :D

kad hoces da sacuvas sliku, promijenis format na .png ili .jpg i nece unistiti sliku :)
 
Član
Evo i slika mojih strojeva:
Civic   Focus    RX-8      Skyline
@Trozic - nije mi ono nesto uspjelo pa sam nesto drugo smislio, al mislim da je do mene
Bice jos:D
 
Član
samo da nađem savgame pa da je sredim :cool:
ofarbaću je u bjelo i a krov u crno najbolja kombinacija ;)
 
Član
Eh da ste vidjeli moju RX-8 u most wantedu-u, definitivno mi zao sto je nisam slikao:icon_sad:
A i krivo mi je sto u carbonu ne mozes tako dobro auto bolje sredit sto se tice motora:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top