Nezvanicni tuner za vw Golf I u BiH

Nezvanicni tuner za vw Golf I u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Mjesto desavanja: Tuzla
Radnja: AS Grabovac
Musterija: Momci iz Sarajeva

Nisam skroz siguran u cjelu pricu kako su dosli do ese, ali uglavnom momci spremaju preljepo auto za stajlinga i dosli su da im se uradi unutrasnjost i jos neki detalji.

Danas sam dosao u posjed nekoliko spy fotki, a po zavrsetku sve ce ljepo biti predstavljeno. Tako da ukoliko imate zelju :icon_biggrin:, novac i volju :D bujrum

2003464227497500065_rs.jpg


2003431114897471297_rs.jpg


2003428842666965505_rs.jpg


2003417295758398479_rs.jpg


2003417281786210652_rs.jpg


2003431580543032502_rs.jpg

:cool:
 
Legend
Nije istina, upravo u TZ ima i za Talijana, potrudicu se da poslikam, pa da vidis kakav se Fiat Uno turbo voza po gradu.
 
Član
daki je napisao(la):
Nije istina, upravo u TZ ima i za Talijana, potrudicu se da poslikam, pa da vidis kakav se Fiat Uno turbo voza po gradu.

Mislim da znam o kome se radi i vec sam bio kod nekog lika pogledo auto nema se kaze sta tu raditi ona je vec uradjena!! nidje veze auto samo spusteno ostalo sve klasika :icon_biggrin:
 
Legend
Neznam, nevjerujem da je to to. Nije to ta prica, ovaj uvjek nesto radi i cacka, cak i kada je auto savrseno. Medjutim necemo u OT u ovoj temi strpicemo se do veceras, ako mognem da poslikam una, jer momak sto vozi Una inace radi sva talijanska auta i voli ih vise i od babe i mame :)
 
Član
daki je napisao(la):
Neznam, nevjerujem da je to to. Nije to ta prica, ovaj uvjek nesto radi i cacka, cak i kada je auto savrseno. Medjutim necemo u OT u ovoj temi strpicemo se do veceras, ako mognem da poslikam una, jer momak sto vozi Una inace radi sva talijanska auta i voli ih vise i od babe i mame :)

haj vidi mi to zavrsi ha vidim to nije jedini meni dijevojka kaze volis vise auto nego mene pa nije ti reko puno trebalo da skontas :D
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
izvjestavaj nas i dalje daki,a koliko znam ovaj je golf imao felge u boji karoserije...jel tako?

to je taj, bile 17'' felge u boji auta i bio dizel automatik a sada je GTI ili tek trebaju da ubace motor
 
Legend
Ne GTI je ali je izgleda jos uvjek automatik. Vidis nisam znao da je bio dizlo.
 
ma jasta bolan nego nisam pitao da se ne obrukam,vidim izgleda ljuto,reko mora da je i neka ljuta msina,ali i meni se cinilo da je mrtvi DIZLO...vidjao sam ga par puta...a vidio sam mu i felge kod senada sto radi karambolke,skinuo ih
 
Član
daki je napisao(la):
Neznam, nevjerujem da je to to. Nije to ta prica, ovaj uvjek nesto radi i cacka, cak i kada je auto savrseno. Medjutim necemo u OT u ovoj temi strpicemo se do veceras, ako mognem da poslikam una, jer momak sto vozi Una inace radi sva talijanska auta i voli ih vise i od babe i mame :)

Hehehehehe, celestonka nas najdrazi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top