neznam da li je kvar!?

neznam da li je kvar!?

auto je golf 1 nedavno sam mu ubacio novi motor (1.3) benzin.ujutro kada je temperatura niska (-5),na nekih 6-7km postigne radnu temperaturu kazaljka dodje na sredinu.da li se pre brzo grije s obzirom da je vani dosta hladno.:icon_rolleyes:
 
VR6Boki je napisao(la):
Ako ne ide dalje od sredine kad se popne, sve je super...


hvala na odgovoru...ne ide dalje od sredine,nego mi je bilo cudno zbog niske temperature napolju i malo predjenih kilometara da se tako brzo ugrije.
 
Član
Benzinci se daleko brže griju od dizela, a imaju i manje hladnjake, od TDI-ja hladnjak ogroman, no sikiriki, uzivaj i grij guzove :icon_biggrin:
 
elmo je napisao(la):
Benzinci se daleko brže griju od dizela, a imaju i manje hladnjake, od TDI-ja hladnjak ogroman, no sikiriki, uzivaj i grij guzove :icon_biggrin:

druze hvala na informacijama pozz za tebe ;)
 
Član
pedja15kum je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ako ne ide dalje od sredine kad se popne, sve je super...


hvala na odgovoru...ne ide dalje od sredine,nego mi je bilo cudno zbog niske temperature napolju i malo predjenih kilometara da se tako brzo ugrije.

Barem se ne mrznes :icon_smile: , to ti je do termostata kasnije otvara, samo ako je termoprekidac dobar na hladnjaku nemas brige!
 
u pravu ste gradska je voznja,volim da cujem druga misljenja i iskustva...pa ako kazete da je sve ok lakse mi je.
hvala svima na odg.
 
Top