Nezgoda u BBI

Nezgoda u BBI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto ti je reci zensko za volanom :D Samo neke spretnije a neke ne :D
ja sam jednom ovako cak na aerodromu uspjela i da prodjem samo je problem bio za izaci bez kartice :D :icon_redface:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Sto ti je reci zensko za volanom :D Samo neke spretnije a neke ne :D
ja sam jednom ovako cak na aerodromu uspjela i da prodjem samo je problem bio za izaci bez kartice :D :icon_redface:

ccc.. :lol:

u njemackoj bi platila cijenu za 24h parkiranje, isto kao da si izgubila karticu a to moze komotno od 50 eura pa nadalje biti.. ;)
 
RCat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Sto ti je reci zensko za volanom :D Samo neke spretnije a neke ne :D
ja sam jednom ovako cak na aerodromu uspjela i da prodjem samo je problem bio za izaci bez kartice :D :icon_redface:

ccc.. :lol:

u njemackoj bi platila cijenu za 24h parkiranje, isto kao da si izgubila karticu a to moze komotno od 50 eura pa nadalje biti.. ;)

Ovdje je čini mi se od 20 pa nadalje :D a vratila sam se ja po karticu samo nisam uzela na ulazu odmah :D šta ja znam, čudna neka rapma bila, dovoljno dugo stajala da mogu dva auta prići il kako već a ja nisam ni obraćala pažnju kad je ovaj prije mene ulazio da je uzeo tu karticu i tako komotno prošla za njim :icon_redface:
 
Član
ma najaca za rampu ode negdje budes 3 sata kad se budes vracao opet uzmes novu karticu i tu plastis :lol:
 

sUx

Član
gledao ja snimak u video nadzoru ... ona krenula bez tiketa i malo je rampa lagano poklopila hahaha i fol trazi odstetu... smjesno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top