New Volkswagen Phaeton 2011

New Volkswagen Phaeton 2011

Koliko god bio dobar, oni nemaju sta traziti u klasi limuzina, za iste pare svako ce nositi znacku Audija, BMWa i Merca prije VW-ove..
 
Član
Jedna dobra priča je vezana za Phaeton.Gazda vw-a prije mirovine se zarekao da će napraviti najbolji auto na svijetu.Dao je svojim inžinjerima upute.Nakon toga je pola inžinjera na projektu dalo otkaz.

VW koji košta stotine tisuće maraka,tko je rekao da njemci nemaju smisla za humor:D:lol::lol::lol:
 
Član
ma ništa revolucionarno... sve je ovo imao i stari Pheaton, osim LED-ica u farovima, ali niej to toliko ni važno...

sve u svemu lijepo auto, moćno... ali mi nekako "čudno" (što je nekad prednost, nekad nedostatak)
 
Član
perfekcija

olensoner je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
gospon tihic se vozika u jednom po Sa :icon_smile:

Kod njega je 6.0W12:icon_twisted:
Kad sam se vracao iz zagreba, pridruzio sam se njegovoj pratnji oko tuzle i obilazili kolone auta do doboja, nakon cega mi je signalizirano da se udaljim od njih :D hehe
 
Član
@olensoner nezna ni sulejman sta valja :lol:
@Astra steta sto si se morao udaljit, dosao bi bar 2 sata prije, al dobro je i do Doboja :icon_smile:
 
Član
u Tihića je 4.2 V8... bar je bio taj, kad je jednom došao u Odžak do mog jednog jarana i ja i on blehnuli gledat u auto.. a unutra fina koža bež kud ono kao sportkse majice sa onim rupicama sjedišta su gledat extra...
 
Član
Wow...
Very nice car.
smileynormal.ico
 
ja mislim da je vec i noviji model izasao kolko je stara tema... :lol:
ubuduce druze citaj datume na temama,jer nije pozeljno dizati stare teme...gushi nam forum a bilo nekad....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ja mislim da je vec i noviji model izasao kolko je stara tema... :lol:
ubuduce druze citaj datume na temama,jer nije pozeljno dizati stare teme...gushi nam forum a bilo nekad....

Neka, pusti ga, vidiš da ništa ne konta.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ja mislim da je vec i noviji model izasao kolko je stara tema... :lol:
ubuduce druze citaj datume na temama,jer nije pozeljno dizati stare teme...gushi nam forum a bilo nekad....

Neka, pusti ga, vidiš da ništa ne konta.:D

koliko je stara tema vec se voze po bih :D
 
Top