New Ford Ka - prve oficijelne fotke

New Ford Ka - prve oficijelne fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sprijeda haj i nekako, ali sazada je oduran van svake mjere - FUJ !....a ni iznutra nije bog zna nesto, previse plastike bezvezez zavrsna obrada...
 
Član
Cudan je, prema ovim slikama ne djeluje obecavajuce. Al treba vidjeti vise slika i iz drugih uglova, ovako je slikan bezveze ravno sprijeda i ravno straga, pa se ne moze dobiti dojam kako auto izgleda u tri dimenzije. Pricekajte jos slikica, mozda iznenadi. Ako je ovakav onda mu se ne pise dobro, jer danas ima mnogo lijepih auta na trzistu...
 
Legend
9080605.011.Mini1L.jpg


9080605.011.Mini2L.jpg


9080605.011.Mini3L.jpg


9080605.011.Mini4L.jpg


Nove fotke, nesto zamaskiranije.
 
Član
Prednji dio vuče na pežoa farovi i veliki usisnik na braniku,zadnji dio podsjeća na novu korsu,bočna strana izgleda koda nisu imali gdje staviti točkove:) sve niš nisčim,unutra liči na fiata 500 što neko reče bude li isto para ko i fićo nezam ko bi sjeo u ovu konzervu:)
 
Član
meni je bas super ako budete imali koji viska u fordu slobodno me nazovite da mi poklonite eto ja cu da platim kasko i registraciju
 
Legend
Trozic je napisao(la):
Prednji dio vuče na pežoa farovi i veliki usisnik na braniku,zadnji dio podsjeća na novu korsu,bočna strana izgleda koda nisu imali gdje staviti točkove:) sve niš nisčim,unutra liči na fiata 500 što neko reče bude li isto para ko i fićo nezam ko bi sjeo u ovu konzervu:)

On se i pravi zajedno sa FIAT 500, u istoj fabrici, na istoj liniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top