Nevjerovatno: Kako "spustiti" VW Golfa VII na neprimjeren način

Nevjerovatno: Kako "spustiti" VW Golfa VII na neprimjeren način

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VO_GOLF_VII.jpg


Sajam automobila u Parizu polako odmiče od nas i vidjeli smo pregršt noviteta što i nismo bili u mogućnosti vidjeti zadnjih par godina. Od VW-a smo očekivali nešto novo kada je u pitanju nova generacija Golfa i da nije napravljen na novoj platformi mogli bi slobodno reći da se radi o običnom redizajnu ne i novom automobilu.

VW je na sajmu automobila u Parizu otišao korak dalje kada su u pitanju gluposti. Kako bi njihov izložbeni primjerak izgledao niže i atraktivnije nego je to serijski model, opruge automobila su nategnute što možete vidjeti i na fotografijama. Fotografije je napravio Njemački Vau-Max.de, dakle Njemački magazin kojem je prioritet pisanje o samim VW automobilima. Nevjerovatno za VW!!!

golf_ovjes.jpg


Izvor TURBO PORTAL:
http://turbo-portal.com/index.php/vijesti/vijesti-iz/zanimljivosti/756-nevjerovatno-kako-spustiti-vw-golfa-vii-na-neprimjeren-nacin
 
Član
Ja kako god dapogledam ovu sliku ne kontam je :lol: Ovo nije dio amortizera koliko ja vidim :icon_question: Ili sam ja glup ili je ovo foluska :lol: (prije ovo prvo) :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top