Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
dzenan90 je napisao(la):
nemogu da citam stranice prije samo da vas upozorim Proming blazujski drum ista situacija par puta cak i ako me poznaju licno jebali su me.... moja preporuka ne odmicite se od auta dok ne naspe i onda placaj te =) =)

Mrva je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
ja ću vam reči par stvari za OMV.
Ja sam povjerenje izgubio kod njih jos prije skoro dvije godine. Vracao se sa puta i u Rajlovcu stanem na pumpu da naspem nafte. Naspem i gas, dosao do Otoke auto pocelo da dimi (bjeli dim) to je ludilo. Oko mene ljudi prozore zatvaraju, NISTA se nevidi oko mene. Pogotovu kad krecem, kad sam u voznji manje.
Kaze mi drug "to je voda u gorivu, atf ulja i na auto put" da to potrosim, naravno budem mi zao 50KM potrositi na glupost odem kod druga i ostavim auto da mi covjek skine rezervar da nebude rekla kazala. I ispostavi se na kraju da je voda u pitanju. Vratim se na el Tarik pumpu i rijesio svoju brigu, tako da me danas nemoze niko ubjediti da je OMV vrh i sl. A u medjuvremenu cujem da nisam jedini imao problem sa OMV-om
e pa ako ti se desi nešto tako na OMV-u odeš u ASA-u i ostaviš auto, ako ASA (a ne tvoj prijatelj majstor) kaže da je voda u gorivu OMV ti plati svu štetu ;)
a ja koliko znam ako ti bijelo dimi znači da ti je auto pomješao ulje
a sa druge strane tvrdim da je nemoguće da na OMV ima vode u gorivu zato što i za to postoji sistem kontrole, a valjda bi se još neko žalio taj dan, a ne jedan od 10.000 mušterij
Prijatelju, meni ASA nije nikakvo mjerilo.. ima raje koliko hoces koji su osteceni od strane ASA auta tako da... I taj nekakav majstor sto ti kazes je odlican poznavalac vozila novije tipe gdje karbasi neigraju veliku ulogu ;)

Dobro kako onda nije dimio kad sam donio 20ak KM goriva sa druge pumpe?? Motor nisam ni pogledao a ne da sam sta cistio, prepravljao i sl..

A to sto kazes da bi OMV namirio stetu to zaboravi. Znam slucaj za jedno Toyota vozilo gdje su rekli u servisu rekli da je gorivo problem a OMV nije htjeo ni da cuje za to

Sto se mene tice mozete moje postove izbrisati. Na ovom forumu se nesmije covjek nit pohvalit nit pozalit.. je*e mi se

Ja se izvinjavam na off-u.


Asa inace ima najbolje majstore-----HAAHHAHAHAH---- oplakahh... pa da ljudima su turbine skidali i mjenjali a stare ostajale na autima a dalje da ne pricam =)




razumijem ja to, u asi su ***** majstori, ja svoj auto tamo nikad nisam odvukao, ali jbg vlašteni su tako da velike firme uzimaju samo njihov sud, jer ne možeš vjerovati svakome
 
Top