Nevjerovatna voznja

Nevjerovatna voznja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malko je lud ali imase puta da se radi onako nesta ,imo sam i ja nesta slicno nisu bili neke brzine ko na clipu ali od stutgarta do hannovera tjero se ja sa jednim 325i e30 to mi je bilo jedam put i nikad vise da se neko nade da se trka ali ipak respekt coji kuji ima mogucnost da to radi
 
Legend
kako je lik lud :S
ocami mog.. nema dalje

najjaci dio kad ga "vrati" ono UPS i kad ide izmedju auta "slalom"

pre pre pre lud
 
Član
video je lud,ali ovako se i gine,kazu pogino u saobracajnoj nesreci,zbog cega?? zbog teske noge na gasu
BRZINA UBIJA!!!!!!!
 
Početnik
Odlicno ga je ispravio na onom mjestu gdje je zaplesao, i onaj slalom izmedju automobila je odmjereno i precizno izveden..ali ovakve voznje nisu nimalo pametne, i crna hronika je zasigurno popunjena ovakvim likovima...
 
a sigurno da jeste,ali kad se nadjes u takvoj situaciji,imas oko 450 konja iza guzice,motoristi te izazivaju,ma ko ne bi jbg:):icon_twisted:
 
Član
ruku na srce da sam sjedio na suvozacevos strani ja bi nekad na samom pocetku iskocio iz auta ko lud bez obzira .... vece bi mi bile sanse za prezivit na taj nacin .... jebo sve ovo nije normalno ....
 
Član
Vidi vidi sad sve neki odmjereni leekovi...haj priznajte koliko puta ste se doveli u opasne ili opasnije situacije zbog teske noge, ili trenutne ne promisljenosti, kome sad bajke pricate :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top