Neugodan miris iznutra

Neugodan miris iznutra

Član
peugeot206 je napisao(la):
Dzaba svo ciscenje ako klimu ne koristis pravilno.

Smrad ce se stvarat kad ugasis klimu kad i auto, pa sljedeci put kad upalis ima da smrdi, jer se stvori budj. Nego makar 5 minuta prije nego stanes i ugasis auto, ugasi klimu i odvrni ventilator na 3-4 nek osusi sistem cijeli, i neces imat problema sa smradom. Tako je i meni bilo, dok nisam poceo ovako da radim, i od tad nikad vise, nema ni malo neugodnog mirisa.

potpis za ovo ;)
 
Ma...to sam i ja poceo praktikovati zadnji mjesec...i stvarno slabije se cuje!Ali ipak nekad,sjedem u auto,upalim...i onda kao da mi se neko popisao u auto!:lol::lol::lol: Izgleda...nije se jos izracilo!:lol:
Samo vi meni recite...da li taj sprej ista pomogne?
 
Ja sam koristio tu pjenu za ciscenje, odvrne se ventilacija na najjace, zatvori auto, i prskas ju u vanjski ulaz zraka. Meni nije pomoglo nista, jos gore je smrdilo, dok nisam poceo da praktikujem ovo da "osusim" klimu prije gasenja auta.

BTW, promjeni filter kabine, mozda se i on ubudjao, on nije skup, 20ak KM, a dostupan je mozes sam promjenit.

Ja sam koristio tu pjenu za ciscenje, odvrne se ventilacija na najjace, zatvori auto, i prskas ju u vanjski ulaz zraka. Meni nije pomoglo nista, jos gore je smrdilo, dok nisam poceo da praktikujem ovo da "osusim" klimu prije gasenja auta.

BTW, promjeni filter kabine, mozda se i on ubudjao, on nije skup, 20ak KM, a dostupan je mozes sam promjenit.
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ma...to sam i ja poceo praktikovati zadnji mjesec...i stvarno slabije se cuje!Ali ipak nekad,sjedem u auto,upalim...i onda kao da mi se neko popisao u auto!:lol::lol::lol: Izgleda...nije se jos izracilo!:lol:
Samo vi meni recite...da li taj sprej ista pomogne?

Ja jkoristim redovno ova Stacplastic safety air i nema neugodnih mirisa,naravno sa pravilnim koristenjem klima uredjaja kao sto vec spomenuse ranije,sad je ovaj sprej u mercatoru 7,50KM,meni je extra
 
Član
Kod mene je suprotna situacija, kada upalim klimu zrak je ostar i cist, a kada koristim samo puhanje bez klime pojavi se neki cudan miris. Tako da cu probati danas sa ovim sprejom to malo srediti :).
 
Top