netko od clanova ???

netko od clanova ???

Član
Posto sam to davno vidio pa ostalo u memoriji zanima me dali je ovdje clan grupe jos uvjek aktivan.
Znaci radi se o decku koji ima unutrasnjost od golfa 2 rallye recaro u svojoj dvojci.
Pa ako ga netko zna osobno ili sa foruma da mi da FB profil ako ga ima ili uputi ovdje na neki od njegovih topica.
Hvala svima unaprijed
 
Član
Gledao sam postove nisam vidjeo da ima ta sjedala ili je imao.
Koliko se sjecam mislim da je covjek negdje okolina srebrenika- tuzle.
Mozda grijesim ali evo tko zna vise neka se javi.
bio bih zahvalan.
 
Član
Ja znam za dvicu iz Ljubuskog, u njoj je recaro od rally-a koji je razbijen dole, prodaje se u dijelove cini mi se...
 
Član
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=52600.0
Evo ti ovdje link te dvice, cuo sam da je i ona slupana kao i Rallye iz kojeg je enterijer. A momak je iz Ljubuskog. Jesi kontaktirao onog covjeka sto sam ti slao link na facebooku? Prije 4-5 godina su bila poderana Rallye Recaro sjedista na piku po smijesnoj cijeni, ako se dobro sjecam nekih 80 KM.
 
Nisu to njegova sjedala nego od rodjaka mu koji je razbio rallya...koliko znam jos ne prodaje nista s njega a i kad bude na prodaju mislim da sjedala nece biti ispod 1000e
 
Jeftinija opcija je uzeti recaro iz editiona ili trophy pa presvuci u recaro dezen jer je jos uvijek dostupan i moze se nabaviti...iako to nije to i nisu vrijedna kao oem rallye recaro ali je ok
 
Top