Nesto puklo u mjenjacu

Nesto puklo u mjenjacu

Član
naime,kreno sam sa autom u garazu da udjem ubacio u rikverc i nesto mi puklo u autu,odma poslije toga je an boardu pisalo stop i auto mi se ugasilo..pokusao sam ponovno da ga pokrenem i sve je ok...zna li netko u cemu bio mogo bit problem i jos u zadnje vrijeme mi ponekad kad hocu da ubacim u prvu brzinu cuje se grebanje kao da kvacilo nije stisnuto a jest,i to samo u prvoj ponekad.
 
Član
Ako je pisalo Stop ne može doći od mjenjača, nešto se desilo negdje drugo tj. u motoru
 
Član
Možda i nije ulje možda je od vode, u mene je danas tako izbacio za ulje od kocnica
Edit: pardon nisam vidio post za lampica ulja
 
Član
lampica i to stop je pisalo samo sekundu onda je nestalo auto se ugasilo,ja ponovno upalio sve normalno bilo i u garazu utjero
 
Super Moderator
pa lampicu od ulja ti je vjerovatno upalio kad ti se auto ugasilo. upali auto pusti kvacilo da ti se auto ugasi, upalit ce ti se lampica od ulja, tako je na svakom. to sto se tebi desilo nema veze s lampicom od ulja
 
Član
jebo si ti njemu majku vjerovatno :D
salim se drug, ako je mehanicar reko da je sve ok onda se nemas sta sekirat! ;)
 
Mah provjeri ti to kod jos jednog mehanicara.......hebi ti to nije se zezt sa tim.......pa onda kad vozis 100- 150 na sat pitas se sta bi ono moglo biti........Sreca pa ti je puklo dok si samo utjeravao u garazu a ne negdje drugo........
 
Top