NESTO NOVO!!! Turbo Blow-Off Whistler

NESTO NOVO!!! Turbo Blow-Off Whistler

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NA OVOM LINKU MOZETE POGLEDATI KAKO TO ZVUCI U STVARNOSTI...CIJENA JE SITNICA A I MONTIRANJE VJERUJTE ZA MANJE OD 3 MINUTE POSLA A DOBIJETE ZVUK SAMO TAKO...MOZE SE STAVITI NA BILO KOJE AUTO,NEBITNO BILO TURBO ILI NE,DIZEL IL BENZIN...

EVO UKRATKO KAKO TO IZGLEDA I KAKO SE POSTAVLJA...

111.jpg

211.jpg

411.jpg

311.jpg



PA VJERUJTE ISKRENO KONTAM SEBI DA NARUCIM...PA ETO AKO NEKO BUDE JOS ZAINTERESOVAN PA DA SE DOGOVORIMO PA DA SJEDNEMO SUKIPO LOVU I SVI ODJEDNOM NARUCIMO AKO STE ZA NARAVNO... kad pogledate cijene na EBAY-u po 10 - 15 Eura se krecu ova mala cuda a daju takav zvuk... :)
 
Član
eeee druze,,,to je turbo fake.....to ako stavis na neko auto male kubikaze bude zvuk ko k* da izvines,,,a inace je to kod nas ovdje 25 KM ja mislim:D
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
eeee druze,,,to je turbo fake.....to ako stavis na neko auto male kubikaze bude zvuk ko k* da izvines,,,a inace je to kod nas ovdje 25 KM ja mislim:D

sta je to?, gdje ima kod nas? kako bi to zvucalo na 1.6d :icon_question::lol:
 
N

nenad

:lol: pa zar stvarno mislite da takav zvuk daje ova zvizdaljka? Potrazi malo po forumu, neko je skoro postavio na Golfa 4 pa da cujes kako zvuci :D
 
Član
veze ovo nema s blow off,glupost zesca,raja se lozila pa stavljali na 1.3 i slicne motore male kubikaze,zvuk smijesan,ja onako ne bi izasao iz garaze,kamoli se vozao negdje:lol::lol::lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
veze ovo nema s blow off,glupost zesca,raja se lozila pa stavljali na 1.3 i slicne motore male kubikaze,zvuk smijesan,ja onako ne bi izasao iz garaze,kamoli se vozao negdje:lol::lol::lol:

imas li kakav clip da cujem too

evo ima nekih klipova ko pista sudijska
http://www.youtube.com/watch?v=0lkWtYgNptM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=R2qrEvGUqzU&feature=related
 
Član
imas na youtubu gdje mozes pogledati dao sam da cujete,a istina je da na maloj kubikazi tu zvuci isto kao da crvkuce neka pticica a ne onaj zvuk koji svi prizeljkujemo

netreba se nista busiti auspuh,dobijes u kompletu sve tvoje je samo da pricvrstis za auspuh i to je to...

evo link pa pogledajte kako to zvuci na autu POGLEDAJTE OVDJE

a evo kako se i montira vrlo jednostavno jeste da je citroen C2 pa onda skontajet kakv je zvuk,al bitno je da vidite kako se postavlja...tren posla POGLEDAJTE OVDJE
 
Član
kakve veze blow off i auspuh imaju:lol::lol:
zna se dje se montira blow;)

ovo je cista glupost i bacanje para
bila je vec tema o ovom i zakljucio se da je govno:D:D

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
E jel zna ko gdje se ovo ima kupiti u BiH ? ? Da probam izvezesti koju carlamu :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top