nesto nije u redu u sarajevu

nesto nije u redu u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ja zamalo da kesiram tipu "auto". prije par dana sam poso da prestizem lika, vec bio u suprotnoj traci i sve, kad tip odjednom izleti ispred mene, naravno auto se raspada, nit mu signalizacija radi nit ista, jedva sam uspjeo da zakocim jer je izletio na 3-4m ispred mene. naravno odma sam lego na svirenu, vratio se u svoju traku. al ono sto ne kontam je to da je tip tu htjeo da skrene u neku ulicicu te je na jedno 200m prije te ulice vec skreno u suprotnu traku i tako suprotnom stranom vozio. stvarno ne kontam taj fenomen, to je vec 3-4 put da to vidjam da to neko radi...
 
Sta da se kaze...danas svakakvi idioti mogu dobiti vozacku u ruke, bilo stariji ili mladji, bilo musko ili zensko...(dobro mora se priznati zenskih sto se tice malo vise:D)
 
Član
I coravih...koliko corav moras biti da gledas u Fabiju od skoro 4m i da je ne vidis kako se vozi pored tebe na 25cm :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
I coravih...koliko corav moras biti da gledas u Fabiju od skoro 4m i da je ne vidis kako se vozi pored tebe na 25cm :D

mozda je fabija bila prebrza za ljudsko oko ;)

Ma ja, doduse jesam je cak presaltao u trecu i cak sam zatvorio prozor da bude manji koeficijent otpora zraka :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top