nesto nije u redu u sarajevu

nesto nije u redu u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gospodja nije normalna svegami ko je iz sarajeva zna mjseto snimka i koliko bude ovakvih scena

http://www.natelki.net/rezultati-pretrage?search_id=sarajevo&search_type=search_videos&submit=+
 
Član
ovo na stupu! i mozda je bezveze ali zasto autamatski zakljucite da je zensko? meni na ilidzi na kruznom jedno 7 puta muskarci uljetali iz suprotnog smjera..
 
Član
zena je kasnije je liku izasla da mu sve po spisku sto joj po svireni e bilo je za nepovjerovat svadja se sa svima okolo a ljudi da crknu od smjeha od hoce u suprotan smjer blize joj
 
TuLe je napisao(la):
na ovo imam samo jedan komentar: ZENSKO ZA VOLANOM (cast izuzecima)

Jedan suprotan primjer na ovaj komentar-kada se ona cesta od Kasindolske prema kruznom toku na Ilidzi otvorila u oba smjera da se ne bi prelazilo na suprotnu stranu preko tramvajskih sina, ja se krecem iz pravca Kasindolske prema kruznom toku i jedno samo auto dosta prije mene proslo istim putem, iz suprotnog smjera cestom ide fijaker i dva auta ga preteknu, tada se ja vec priblizavam, a treci "biser" krenuo da ga pretice i pocne na mene da se dere kao jesi ti glupa ovo je jednosmjerna itd...naravno samo iz razloga sto iza nije nikoga bilo i sto sam zensko pa kao sta ja znam:icon_rolleyes:a to sto "biser" ne gleda znak na izlazu sa kruznog toka, to je vec nebitno:icon_rolleyes:Kontam se da nisu nekim slucajem zaboravili staviti znak jer je to tek bilo otvoreno i prodjem namjerno i vidim da znak stoji kao sto sam i predpostavila:icon_rolleyes:Al eto ispala ja glupa:icon_evil:
 
Član
@djavolica ok sve to stoji, zato sam i stavio u zagradu CAST IZUZECIMA... znam da ima i muskaraca kojima nebi trebalo kad u zivotu dati da sjednu za volan. evo kod mene komsija prvi ne zna da vozi a ima vozacku preko 10 godina. a ja koji god da sam sudar il nezgodu imo, zensko je bilo krivo, il mi je oduzela prvenstvo prolaza, il uletila u zabranu il sl... uvijek je nesto bilo...
 
Član
Evo mene danas leek umalo sa Octaviom nije ukadio...lik stade sa Octaviom i dade desni zmigavac, ja lagano da ga zaobidjem, kad podje i on, okreno s ei gleda u mene i kako ja prikocim ili dadnem gas da prodjem tako i on, na kraju udario sam po kocnici i stao nekih 5-6m od vectre koja je dolazila iz suprotnog smjera...kasnije medjed nesto blica i mase kroz prozor...mrssss ! :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top