nesto malo drugacije

nesto malo drugacije

pozz ekipa, vidio sam na internetu dosta radova na ovaj fazon, te sam se odlucio i ja oprobati u tome, i bas je prelagano, meni se svida kako je na kraju ispalo :icon_smile:

org



chop



C&C

LP :-*
 
Član
Pa bas da je toon-anje lagano i nije... Koji ti to postupak koristis pa je lagan... volio bih i ja znat ;)
 
Anais je napisao(la):
Pa bas da je toon-anje lagano i nije... Koji ti to postupak koristis pa je lagan... volio bih i ja znat ;)

pa nije po meni ni blizu toon.a ovo,po meni ne znam kako se ovo zove,ali je drama jednostavno, ovo je sve bilo gotovo u 4-5h rada i oko 150ak layera :icon_rolleyes: manje vise,znaci nades neku bazu ovako i obojis sve u bijelo,znaci svu pozadinu, lagano uzmes pen toon,brush sam na outline stavio na 5px.a sve zavisi od rezolucije, znaci oznacis samo vanjsku liniju auta i ne pravis nikakvu selekciju nit sta nego samo kliknes ono stroke path,nesto slicno, sa brushem, onda oznacis sjene i felge i sve obojis u crno, kasnije samo dodajes istim postupkom ostale linije cisto da izgleda da to ima neki oblik ako me razumijes, samo brush stavis na 2-3px.a, evo sad cu na brzinu neki tutorijal napraviti pa cu okaciti ovdje :icon_smile: ;)
 
ne znam iz kojeg razloga mi nece editirati prethodni post, zato izvinite na duplom,tutorijal je gotov,takav je kakav je, nemam vise vremena, sve vam jasno pise, znaci ako zelite u vise detalja da vam objasnim add me na msn or na fb :icon_smile:

http://imageshack.us/photo/my-images/835/mojtutorijal.jpg/

zao mi je sto ovakav link stavljam,ali ne moze thumb zato sto je slika 1680x6300 znaci samo sejvate sliku, i kada je otvorite zoomajte i citajte
 
Član
Svaka ti cast na idzvojenom vremenu i trudu, bas cu probat malo da se igram sa ovim... nisam nikad, uvijek sam se bazirao na cisti choping
 
Član
svaka čast,4-5 sati izdovjiti,ja to nemam više živaca,uradim nekad neku pripremu za štampu i to
se potrudim koliko mi plate,dosta si napredovo,ovo je odlično :cool:
 
Top