Nesto malo drugacije

Nesto malo drugacije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Malo da odstupimo od autica, i da se osvrnemo za nesto zivo.
Znaci ako neko ima neku zanimljivu fotku koja u bilo kojem smislu ostavlja utisak na umjetnost, i fotku koju ste pravili vi sa namjerom da to bude nesto zanimljivo, izvolite ovde postavit.

Sve rasprave o raznoraznim foto aparatim trikovima kako napraviti sto bolju fotku i bilo kakva pitanja slobodno postavite.

Da probijem led ja cu postavit nekoliko fotografija koje sam namjenski ja pravio za neka takmicenja sa kojima sam cak i pobjedio :) ali o tom po tom to je manje vazno. Uglavnom da vidite o cemu se radi sljedi par fotografija.
 
Legend




Jos jedna iz samog centra Sarajeva, pa bas bi volio da vidim hocel neko prepoznat.
 
Legend
Ovo sam se vracao iz Rijeke (Moto GP 2006 Grobnik/subota nedelja + isti vikend je bio INA street race cup 2006) i dok su ostali spavali i odmarali od cjelog dana skljocanja i snimanja utrka i motora ja sam se jos malo zabavio onako za svoju dusu :)

 
Član
treca slika moze biti semafor kod Holiday Inna kad se izlazi na glavnu kod taxista?

P.S. Koji aparat koristis?
 
Legend
Canon d500 kada su ove fotke napravljene. Kamion sam pravio sa Canon objektivom, zaboravi mu oznaku na vrh mi jezika, ugl on i aparat kostali su ravno 11.000KM :p sminka ali nije moj, od frme naravno. Sad koristim sve na sto bacim ruke.
 
Član
http://picasaweb.google.com/dino.hajric

Evo ima nekih slika koje je radio moj brat za takmicenje.
 
Legend
@ninana

Wow tnx za link, evo idalje ih pregledam, predobre su, mislim djabe da komentarisem. Jel ih sve on pravio? Najjjj jaca mi je ova Black&Wite ulaz ovaj sa stepenicama i otovrena vrata predobra mi je ocarala me fotka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top