Nesreća u Vogošći: Tri osobe povrijeđene, 20-godišnji mladić u teškom stanju

Nesreća u Vogošći: Tri osobe povrijeđene, 20-godišnji mladić u teškom stanju

Član
Dobro su prosli, astra poguzvana strasno, kad sam ugledao fotke, kontam, poginuo neko, i vratim se da opet procitam vijest...passat nije taxi jer su mu obicne tablice
 
a čovječe šta ude od Astre, i ja sam je gledao na piku baš mi lijepa bila, momcima brz oporavak želim...;)
 
Član
Rasid mi je rodjak dok mi je Gigo jaran... Rale jos ne zna sta je bilo i ne moze nista da skonta... imao je mali potres mozga... Gigo je u losem stanju... jutros smo zvali i nista nije bolje... daj Boze da prezivi...

strasno
 
Član
edoze je napisao(la):
Dobro su prosli, astra poguzvana strasno, kad sam ugledao fotke, kontam, poginuo neko, i vratim se da opet procitam vijest...passat nije taxi jer su mu obicne tablice

Taxi je 100% stoji ovdje u ilijasu i vracao se kuci i eto to se zadesilo

GOLF TZ je napisao(la):
Rasid mi je rodjak dok mi je Gigo jaran... Rale jos ne zna sta je bilo i ne moze nista da skonta... imao je mali potres mozga... Gigo je u losem stanju... jutros smo zvali i nista nije bolje... daj Boze da prezivi...

strasno

Ako ista saznas za gigu javi mi na P.M
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Rasid mi je rodjak dok mi je Gigo jaran... Rale jos ne zna sta je bilo i ne moze nista da skonta... imao je mali potres mozga... Gigo je u losem stanju... jutros smo zvali i nista nije bolje... daj Boze da prezivi...

strasno

:icon_cry: brz im oporavak zelim
 
Član
:icon_eek:

A jbm ti život, nevjerovatno šta od Astre ostade, tj., šta nije ostalo!

Da, Bože, da se momci oporave.
 
Top