Nesreca u Tuzli

Nesreca u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Emir Đ. (22) iz Tuzle teško je povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi koja se preksinoć oko 23 sata dogodila u ulici Kulina bana, nedaleko od Panonskog jezera.

Dvadesetdvogodišnjak je iz još neutvrđenih razloga izgubio kontrolu nad vozilom “opel astra” i zabio se u dva drveta pored ceste.

Njegov saputnik Rusmir J. (22) iz Tuzle zadobio je lakše povrede. Uviđaj su obavili službenici PU Tuzla, a uzroci ove nezgode se utvrđuju.
 
Član
prosao sam kraj ovog neku noc, gledam i nije mi jasno, nigdje drugog auta niti cega, a auto izgleda kao da je direkt gepekom zviznuo u neki zid ili sl....vidi se eto na slici gdje je z.d. tocak, na mjestu b stuba...
 

LSD

Član
neutvrdjenih razloga:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
onuda kao da se po njivi vozis:icon_mad::icon_mad:
ovo jest do brzine....ali put je fuuj....ja onuda ne prelazim 70 nikad:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
a u pm. ovaj je razvalio pravo. min 120 da je vozio. to mu je i trebalo, i svakom ko je ovakav neka skrsi ovako
 
Član
proso, vidio, posteno se skrhao... ja sam isto trazio drugi auto reko neko pobjegao... ko su ovi momci ajdine jesu neki stajleri ili??
 
Član
prica neki taxista kako su se potezali tu , bilo je brzina preko 100 i momak izgubio kontorlu i udario u ono drvo koje ima tamo pored ograde ..

sad koliko je to tacno i za povjerovat ne znam :icon_rolleyes:

momcima brz oporavak :icon_confused:
 
mislim da je ova astra vec stavljena na Pik.ba jel moguce?

http://www.pik.ba/artikal/176278/opel-astra-2-2-cdti-2002g/
 
Kaze u oglasu da nisu izasli airbagovi jer nisu bili vezani. Da su bili mozda se i ne bi toliko povrijedili. Steta sto ljudima toliko smeta taj pojas.

Ja se vezem cak i kad idem u prodavnicu 1 kilometar dalje. Preslo mi je vec u naviku, cim sjednem u auto, vezem se. Nije sramota vezati pojas. Nisi nista losiji vozac ako se svezes pojasom.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
mislim da je ova astra vec stavljena na Pik.ba jel moguce?

http://www.pik.ba/artikal/176278/opel-astra-2-2-cdti-2002g/

jeste, to je ta...

@pike, pojma nemam, prolazio 3-4 puta da pogledam bolje, auto mi nije poznato uopste....
 
Član
U strahota bas su se slipali ne kontam kako ovako zadnji kraj pomotaseovo je kao da ga je kamion il voz udario ....:icon_rolleyes:

I put je onde katastrofa one leke,jos brzina i eto belaja :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top