Nepravilnosti u voznji na cestama BiH

Nepravilnosti u voznji na cestama BiH

jbg. polako, naucit ce se. uzmi u obzir da vecina stanovnista nikad nije otisla van drzave, ma ni kantona, pa nemaju pojma kako izgleda autoput i kako se treba ponasati. sad bi trebalo krenuti agresivno sa velikim kaznama, i tako se pravi mentalitet..švabski!
 
to sto vecina nije edukovana ne znaci da se moze tako raditi. ipak vecina gresaka sa snimka izaziva kobne posljedice. ja bih oduzimo vozacke. ali ko sam ja da sudim.
 
Član
Trebali bi ovi iz nadzornog centra da odmah zovu policiju za sva ova sranja, barem ove koji su blizu Zenice, i ove pješake u tunelu i ostala govna...kriminalni su ovaj sa alfom koji ide u rikverc i ovaj u Kaknju gdje je stao....pa oduzimanje auta im je primjerena kazna.
 
Član
Meni nije jasno kako ovakve gluposti na autoputu netko može pravit, pa da nikad nisu izašli iz kuće i kad dođu na ovakvu cestu vide ograničenja i ostale znakove da imaju išta u glavi nebi radili ovakve ubilačke poduhvate.:banghead: Po meni bi ih sve trebalo psihijatru poslat da utvrdi stanje u glavi...
 
Član
Ovaj s alfom je najaci :confused:
Ovdje mozete stavljati i ostale nepravilnosti i bisere sa nasih cesta.Evo jedna iz Zenice u kojoj se svakodnevno napravi nekoliko stotina prekrsaja kao na slici :banghead: Za mene je kriv onaj ko treba da sprijeci i kazni prekrsioce...
https://www.facebook.com/Zenicablog...28305.122203817870961/734472669977403/?type=1


Ovo i ja svakodnevno radim gore kod konzuma kod kpd.a....predjem isto vako do konzuma...jer bi moro skroz dole do odmuta ici na kruzni
 
Član
To je u Bosni svakodnevnica u voznji i "normalna" voznja kod nas... Gledam ovakve voznje svaki dan po cestama, nepregledna preticanja, vracanja u rikverc u jednosmjernoj, ulazak u jednosmjernu, preticanje na mostu, otpadanje dijelova po cesti, ulje po cesti (i ovako su nam ceste katastrofa jos ulje na njoj je tacna na i) oduzimanja prvenstva (pogotovo glumci i guzonje) i mnogo toga... Nismo bas daleko od rusa :D
 
Ovo su zastrašujuće snimke, ja ću do daljnjeg koristiti magistralu,iako ni tu nije situacija puno bolja, ali su bar manje brzine.
 
Član
Pa ako oni nisu edukovani,ne znaju sta je autoput i sl.ne znaci da toliko ne ramisljaju sta bi bilo kad ga covjek udari pri brzini od 100-120km/h :D
 
Top