Neplacene kazne!!! :/

Neplacene kazne!!! :/

Član
Predao sam za novi pasos, i prode mi kroz glavu da se dokumenti ne mogu dizati ako imam kazni!!! imam 100 Km kazen dva pojasa i jedna brzina, sta mi je ciniti :(
Mogu li podici pasos ako ih nisam platio, da me ne ofiraju pred starim :)
Pozz
 
Član
mozes, pasos i licna ti nemaju nikakve veze sa saobracajnim kaznama. ne mozes izvadit novu vozacku i saobracajnu, ovi ostali dokumenti nemaju nikakve veze... ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
mozes, pasos i licna ti nemaju nikakve veze sa saobracajnim kaznama. ne mozes izvadit novu vozacku i saobracajnu, ovi ostali dokumenti nemaju nikakve veze... ;)
Jel to 100% provjerena informacija, skino si mi 3 tone tereta s leda :D
 
Član
moze se i vozacka,meni je ljetos bila oduzeta na mjesec dana imao sam par neplacenih kazni,kada mi je isteklo doso po vozacku u cips i rekla mi da imam neplacenih kazni i dala mi vozacku
 
Član
mato19E je napisao(la):
moze se i vozacka,meni je ljetos bila oduzeta na mjesec dana imao sam par neplacenih kazni,kada mi je isteklo doso po vozacku u cips i rekla mi da imam neplacenih kazni i dala mi vozacku

Mozda si mogo pokupit vozacku jer je bila oduzeta, ali izdavanje nove ne dolazi u obzir, znam iz licnog iskustva. Prosle godine dobio kaznu 100KM zbog krsenja javnog reda i mira, nisam platio u roku, razvuko sve do decembra, godinu i 2 mjeseca. :icon_smile: Doso u CIPS da podignem vozacku nakon sto sam polozio, i gospodin na salteru mi isprinta papiric sa brojem racuna na koji moram uplatit 120 KM i rece mi da dodjem sa uplatnicom po vozacku. :icon_smile:
 

IGY

Član
ja mislim da se samo licna moze izvaditi i ako se imaju neke neplacene kazne, jer licna je dokument bez kojeg ne smijes hodati
dok pasos je luksuz i mislim da trebas izmiriti sve dugove prema drzavii

pa zar je 100 km toliko puno da ti padne tona tereta sa srca, svakako kad tad moras platiti
 
Član
Sto se pasosa tice mozes 100% podici, moj drug ima preko 1000KM kazni a nema 2 mjeseca kako je izvadio biometrijski pasos.
Ali svakako ti to cifra nije za hvatati se za glavu, plati prvom prilikom.
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Sto se pasosa tice mozes 100% podici, moj drug ima preko 1000KM kazni a nema 2 mjeseca kako je izvadio biometrijski pasos.
Ali svakako ti to cifra nije za hvatati se za glavu, plati prvom prilikom.
ma sad nemam para radim motor na bubici znas kako ide daj sve novo i jbg odose pare... nije neka cifra ali daba kad sad nemam, a prvom prilikom cu platiti.... pozz
 
Član
Normala, kontam, tako je i meni bilo, iskesirao se ono bas za auto, napunim rezervoar i kontam do plate mogu i na argeti :) predam papire da ga prevedem kad me zovu iz osiguranja da imam 130KM neplacenih kazni, ma sok.
Ali eto i to sam kutaris'o.
Uglavnom moci ces podici pasos sigurno, no sikiriki ;)
 
Član
licni dokumenti nemaju nikakve veze sa saobracajnim kaznama. sa druge strane, vozacka i saobracajna (ako se auto vodi na tebi) zavise od tih neplacenih kazni...

pokupi taj pasos i uzivaj u putovanju heheheh ;D
 
Član
ma pokušaj pa ak uspije dobro si prošao , ali ne sekiraj se kad tad trebat će ti rodni list, potvda o nekažnjavanju , registracija auta i sl pa ćeš sve platiti , s kamatom naravno
 
Top