nepise tip vozila u sabracajnoj

nepise tip vozila u sabracajnoj

Član
Danas isao reg. auto i elem gelda mi ona cura saob kaze koje ti je auto jel golf reko jeste kaze nepise u saobracajnoj ja gledam stvarno nepise samo vw ono dole polje gdje treba pisat tip vozila prazno kaze golemo nije ni ovo vidila isto tamo na tehnickom cude se a ovo mi vec treca reeg nije niko nista skontao :lol:
bili to sad trebao nosit na mup da mi to srede hoceuli imat problema ili da nastavim vozit bez briga:icon_question:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
Danas isao reg. auto i elem gelda mi ona cura saob kaze koje ti je auto jel golf reko jeste kaze nepise u saobracajnoj ja gledam stvarno nepise samo vw ono dole polje gdje treba pisat tip vozila prazno kaze golemo nije ni ovo vidila isto tamo na tehnickom cude se a ovo mi vec treca reeg nije niko nista skontao :lol:
bili to sad trebao nosit na mup da mi to srede hoceuli imat problema ili da nastavim vozit bez briga:icon_question:


Ma ignoriraj to, nisi vidio, a nisi ni pisao prometnu ;)
 
Član
tako sam ja imao sranja kad sam cabrio vozao e30 na registraciji novu prometnu vadio oni napisali coupe ja na HR granicu kazu ajd nazad pretres pregled šasije i svega... ja nazad u mup ***** ih mutave kazu jbg morat ces platit novu prometnu... Prodao sam auto kroz par dana neznam kako su momka peglali kasnije uglavnom znao je za felu u prometnoj ali eto neznam jel rjesio to...
 
Član
Kod na u svim saobracajnim stoji LIMUZINA :lol: bilo coupe auto ili limuzina ili sta drugo osim cabrio sto pise cabrio :lol: BiH je praaava drzava :lol:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Kod na u svim saobracajnim stoji LIMUZINA :lol: bilo coupe auto ili limuzina ili sta drugo osim cabrio sto pise cabrio :lol: BiH je praaava drzava :lol:

pa svi se vozimo u limuzinama :lol: kod mene stoji "limuzina sa zakosenim zadnjim vratima"
 
Top