Neon Light Inside

Neon Light Inside

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije dieletrics nego DIETRONICS kod nas je radnja normalna za KENWOOD opremu znači auto akustika itd jednostavno sam pito dali imate neonke koje rade na principu kako muzika svira i oni su mi te ponudili a sada čak imaš u ponudi jako lude neonke marke US BLASTER
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nije dieletrics nego DIETRONICS kod nas je radnja normalna za KENWOOD opremu znači auto akustika itd jednostavno sam pito dali imate neonke koje rade na principu kako muzika svira i oni su mi te ponudili a sada čak imaš u ponudi jako lude neonke marke US BLASTER

US BLASTER prejaka marka kolko znam americka odlicnog kvaliteta
 
Član
Spojiš sve kako su rekli prethodni, na pojačalo, a ako znaš spoji i osigurač, tako da neonka ne rikne!!!!!!!!!!:lol:
 
Član
Spojiš sve kako su rekli prethodni, na pojačalo, a ako znaš spoji i osigurač, tako da neonka ne rikne!!!!!!!!!!

kako brate na pojacalo kad je ono na izlazu 400W a ona radi do max 30W..opet cu je spalit...
jel ima netko da je stavljo....ja bih sljedece spojio na ove izlaze iz radia 4*50W...da li je to sigurno...
ali uzimam ove s potenciometrom...znaci ona radi u ritmu glazbe,,ili moze da samo svijetli...
vec sam se raspito,,ima na izlazu dvije zice,,,di da ih bodem ako netko zna,,,malo su skuplje ne bih opet riskiro..
hvala unaprijed..
 
Član
Ako uzimas te sa potenciometrom, tj. podesivim senzorom, onda ih spoji na napajanje pojacala, ili biko koji drugi izvor 12V, one moraju imati stalan napon, a taj senzor onda odredjuje ritam rada ...
Obicna neonka (bez senzora) ti nece raditi ako je spojis na izlaz, bilo od radia, bilo od pojacala
 
mtopic je napisao(la):
Ako uzimas te sa potenciometrom, tj. podesivim senzorom, onda ih spoji na napajanje pojacala, ili biko koji drugi izvor 12V, one moraju imati stalan napon, a taj senzor onda odredjuje ritam rada ...
Obicna neonka (bez senzora) ti nece raditi ako je spojis na izlaz, bilo od radia, bilo od pojacala

potpisujem,zavrsio sam elektro skolu,i ova neonka treba stalan napon sa baterije(aku)a senzor podesis na koju frekvenciju da ti uhvati bass
 
Član
evo ovako cu spojit i sta bude bude....
35a0kep.jpg
 
slusaj drug nemoras uopste spajat s pojacalom,mozes tu neonku spojit u haubi na aku i tuj ce ti osjetiti bas.sta hocu da kazem,dovedi (+) sa aku na neonku i masu sa sasije,podesi senzor i to je to.mozes je stavit ispod instrument table,ili nazad u gepek ili u haubu ona nema veze s pojacalom.vazno je samo senzor podesiti toliko da osjeti vibraciju(frekvenciju) bassa i to je to
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
slusaj drug nemoras uopste spajat s pojacalom,mozes tu neonku spojit u haubi na aku i tuj ce ti osjetiti bas.sta hocu da kazem,dovedi (+) sa aku na neonku i masu sa sasije,podesi senzor i to je to.mozes je stavit ispod instrument table,ili nazad u gepek ili u haubu ona nema veze s pojacalom.vazno je samo senzor podesiti toliko da osjeti vibraciju(frekvenciju) bassa i to je to

PA JEL NIJE ISTO I OVO NA POJACALU,,,+ I MASA,,,,,SAMO JU PRIKACIM NA TO I MORA DA RADI,,,,,JESU DEBLJI KABLOVI NA TOM + I MASI,,,A NA NEONKI JE NESTO MALO TANJI + I - KONTAKT,,,,

ALI GLE OVO,, SJETIO SE JA DA IMAM OVO,,,
2wgu936.jpg

RAZDJELNICA ZA + IZLAZ S AKUMULATORA,,,I TO CARE,, 4 PLUSA MOGU POVUCI S NJE,,,,JEDAN + VUCE MI POJACALO,,,JEDAN + VUCE KONDENZATOR,,,,A OVA DVA + MI OSTAJU VISKA,,,,I SAD CU JA KAKO SI TI MENI REKO ROKNIT TAJ + NA NJU A NOVU MASU POVUCI S SASIJE,,,,I AKO ONA RADI NA 12 VOLTI TO BI TREBALO RADIT,,,,
 
Član
drug kod mene radi nesto na taj fazon sto ti hoces po basu da ti svjetli blicka itd... ali kod mene nije neonka vec LED Diode i rade pez problema ;) skopcano na izlaze wofera (i to u bridge-u)!!!

obicne neonke mozes spajati 10 godina i SVAKA ce ti pregoriti kad pojacas bas osim ako ne nabavis ove sto ti je dadao_style rekao ;)
 
daliboretf je napisao(la):
ALI GLE OVO,, SJETIO SE JA DA IMAM OVO,,,
2wgu936.jpg

RAZDJELNICA ZA + IZLAZ S AKUMULATORA,,,I TO CARE,, 4 PLUSA MOGU POVUCI S NJE,,,,JEDAN + VUCE MI POJACALO,,,JEDAN + VUCE KONDENZATOR,,,,A OVA DVA + MI OSTAJU VISKA,,,,I  SAD CU JA KAKO SI TI MENI REKO ROKNIT TAJ + NA NJU A NOVU MASU POVUCI S SASIJE,,,,I AKO ONA RADI NA 12 VOLTI TO BI TREBALO RADIT,,,,

upravo to,ako je ona zqa 12V,a trebalo bi biti na kutiji oznaka za koliko je volti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top