Nemiran rad motora

Nemiran rad motora

Član
Ovako raja uzeo sam mercedesa 190ku benzinac 2.0 120ks al imam problem na leru nemirno radi variraju obrtaji,a kad dodam gas normalno sve,,al takodjer gubi vucu na visokim obrtajima...sta bi moglo biti da ne lupam bezveze :cool:
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
Ovako raja uzeo sam mercedesa 190ku benzinac 2.0 120ks al imam problem na leru nemirno radi variraju obrtaji,a kad dodam gas normalno sve,,al takodjer gubi vucu na visokim obrtajima...sta bi moglo biti da ne lupam bezveze :cool:

pumpa za gorivo vidi svjecice kablove kapa ruka sve pretresi filtere giriva provjeri pumpu kolko ima bara to jest pritisak giorova kod ene na golfu isto tako msm na vecim obrtajima kao blokada a nema je pumpa mi je oslabila ;)
 
Član
skidao sam kablove od svjecica jedan po jedan na prvom i drugom kablu skoro nije bilo nikakve promjene :icon_rolleyes:
 
Član
bogzagti je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
Ovako raja uzeo sam mercedesa 190ku benzinac 2.0 120ks al imam problem na leru nemirno radi variraju obrtaji,a kad dodam gas normalno sve,,al takodjer gubi vucu na visokim obrtajima...sta bi moglo biti da ne lupam bezveze :cool:

pumpa za gorivo vidi svjecice kablove kapa ruka sve pretresi filtere giriva provjeri pumpu kolko ima bara to jest pritisak giorova kod ene na golfu isto tako msm na vecim obrtajima kao blokada a nema je pumpa mi je oslabila ;)
promjeni kablove kapuu i ruku i svjecice prvo pa vidi sta ce biti pa onda ajd na pumpu to moze biti da su ti svjecice lose pa lose pale da ti kabal ne dovid struju da razbacuje u kapi da ruka nevljaznaci rijesi to prvo pa onda vidi pumpu moze biti da ti da je ona isto pa da ti na baca gorivo na jdnu diznu moze biti 1000 stvari idi redom sve sta da ti kazem :icon_eek:
 
Top