Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh evo kako su nekad izgledala i kako izgledaju sad ova moja kolica,sve sam uradio sam,mozda ce izgledati nekom smijesno ali volim experimentisati,prednja karambolka mi je od skode felicije,zadnja od golfa3 kao i mortizeri,sjedista iz vw schirocco-a,instrument tablu sam sam radio(farbao,ubacio led diode,stavio kazaljke od audi-a 80),isto tako sam napravio i angel eyes,tatoo na haubi itd...evo neke slike pa ocijenite koliko je sve to dobro ili lose...dajte mi i neki savjet... :icon_smile:[attachment=33876][attachment=33877][attachment=33878][attachment=33879][attachment=33880][attachment=33885][attachment=33884][attachment=33883][attachment=33882][attachment=33881][attachment=33886].
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

Extra golf.Boljeg odavno nisam vidio.Veliki respect druže:cool::cool:

Vidi se da ne voliš german style,pokušavaš da poboljšaš auto na svoj način,da bude poseban i drugačiji od drugih.

Čovječe zašto se nisi prijavio na show u Gradišci?
Koji motori su išli u taj GT-R? Jesi naknadno ubacivao 1.6 d ili?

Čudo brate;):cool::cool:
 
RE: GOLF 2 1.6d

iskreno lose boja mu je losa a ostale dzidze si samo bacio pare za te novce si ga mogo lakirat da bude ljepsi cjenim rad trud i volju al ukus slabo
 
RE: GOLF 2 1.6d

nisam ljubitelj tog tvog stila vidi se ulozio si dosta truda ali mi se cini malo u pogresnom smjeru to je moje misljenje
odavno se zna da se o ukusima ne raspravlja zato ako se ovo tebi svidja sretno u nastavku radova;)
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

Pusti brate ove zle jezike,svi oni pate za ovakvom dvicom...Respect,samo nastavi tako:cool::cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

ZELA GTI je napisao(la):
Extra golf.Boljeg odavno nisam vidio.Veliki respect druže:cool::cool:

Vidi se da ne voliš german style,pokušavaš da poboljšaš auto na svoj način,da bude poseban i drugačiji od drugih.

Čovječe zašto se nisi prijavio na show u Gradišci?
Koji motori su išli u taj GT-R? Jesi naknadno ubacivao 1.6 d ili?

Čudo brate;):cool::cool:

Slazem se.:D

ZELA GTI je napisao(la):
Pusti brate ove zle jezike,svi oni pate za ovakvom dvicom...Respect,samo nastavi tako:cool::cool::cool:

Jos jednom se slazem.:D
 
RE: GOLF 2 1.6d

krenuo si u pogresnom pravcu, prvo bi trebao skupiti pare za farbanje auta,
usput uraditi clean look, i karambolke ofarbati, iybaciti ove natpise, znakove i sl,
i motor nisi gori mogao naci, ovaj dizel je mrtav skroz, stop svjetla i volan su ok, ovo
ostalo drug je promaseno, bez ljutnje
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

meni se sviđa, samo ako ti je još nazad onaj spojler skidaj to, i stavi obični gti
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

Ima zanimljivih stvari,ali nije po mom ukusu...ja bih samo da pitam,kako si osvjetljenje table uradio,koje led diode itd....pozzzz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top