nekontam

nekontam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Iceman je napisao(la):
Pa nista kupi ti sebi golfa pa nazad zalijepi Golf GTI TDI Intercooler syncro diesel rabit automatic ma ne znam vishe pa ispod onda drugi red krenes quattro 4motion V6 itd itd itd dok ti ne nestane mjesta na zadnjim vratima:lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Pa nista kupi ti sebi golfa pa nazad zalijepi Golf GTI TDI Intercooler syncro diesel rabit automatic ma ne znam vishe pa ispod onda drugi red krenes quattro 4motion V6 itd itd itd dok ti ne nestane mjesta na zadnjim vratima:lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jeste smješno ali ima takvi auta dosta sam ih vidio sve moguće oznake :lol: ,
dosta je jedan znak pozada jedan napred a ona slova od imena auta i oznake motora ja bi skinuo,na svom autu nisam jer imaju rupice kad se skinu slova pa mi se nije ni skidalo....
 
Ja ne bi nikad skinuo,razumijem te clean look fazone onda zaista ima veze,ali posto se ne furam na clean stoga kod mene neces vidjeti auto bez znaka,jedino bih mozda skinuo onu oznaku nazad koji model i koji motor,ali znak automobilske marke nikad,a prije bih dao da mi odrezu mudo nego skinuo crveni hondin znak:D
 
Član
Trozic je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Pa nista kupi ti sebi golfa pa nazad zalijepi Golf GTI TDI Intercooler syncro diesel rabit automatic ma ne znam vishe pa ispod onda drugi red krenes quattro 4motion V6 itd itd itd dok ti ne nestane mjesta na zadnjim vratima:lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jeste smješno ali ima takvi auta dosta sam ih vidio sve moguće oznake :lol: ,
dosta je jedan znak pozada jedan napred a ona slova od imena auta i oznake motora ja bi skinuo,na svom autu nisam jer imaju rupice kad se skinu slova pa mi se nije ni skidalo....

ma znam da ih ima zato sam ovo napisao:icon_smile:
 
Član
ma svako ima svoje. ja licno nikad ne bi skinuo znak sa haube (mislim na moj punto) ali ostale oznake da. kod mene licno nema nekog stida zbog marke koju vozim nego onako kad se auto farbalo skinuo sam te oznake, kao sto se vidi na slikama ispod:

skinuta oznaka (60) sa blatobrana koja se nalazila ispod bocnog zmigavca
f_1m_db46900.jpg


ostavljen naprijed znak
f_11m_0ba8460.jpg


skinute oznake sa gepeka (fiat i punto) gdje su otvori zavareni i sve fino prelakirano
f_14m_4011774.jpg

f_15m_36e4187.jpg

f_18m_9de70f7.jpg


meni licno dosta ljepse auto izgleda bez ovih oznaka koje sam skinuo. volim takodje vidjeti auto kod kojeg je stavljena npr maska bez znaka ako tom autu to stoji (a kojem ne stoji).
ma svakom svacije.
 
Član
ovo je emire u tebe meni xtra odrađeno napred znak pozada ništa možda je tako i najbolje
pozada sve poskidati naročito ak imaš neko rijetko auto ko ja, pa kad vidi murja da nezna o čemu se radi :lol:
 
Legend
Evo jos jedan primjer, kada ukidanje znakova znaci nesto vise, obzirom da se mijenja kompletna prednja maska ;)


126copv.jpg


Sa znakovima

Bez znakova
_______________

sdh2jd.jpg


2s7yna8.jpg


2gt66ix.jpg


:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top