nekontam

nekontam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nikako mi ne ide u glavu zasto svi tuneri skidaju znakove sa autaa?? :icon_question:


meni se cini da to samo u bih/srb ima
npr u icemana sad uopste ne lici na bmw-a
ako vozam bmw, onda nek se vidi da je bmw
to bi isto bilo da ja sad sa honde skinem znak ... onda to vise nije honda

nigdje veze :lol::lol::lol::lol:


nepokusavam da nikog uvrijedim vec moro sam ovo postavit, odavno sam htjeo pitat

pozz :123::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 

IGY

Član
zato sto ljepse izgleda
i ja sam kod sebe sve poskidao, jos kako su naprijed drugi farovi, rijetko ko vidi jel ibiza ili polo
 
Član
vala nije samo kod nas, izraz ti je debadgeing, i masovno se radi, zato sto kada "sredis" auto, puno ljepse izgledaju plohe lima kada nisu prekinute plasticnim znakovima itd. , zasto se inace prave maske bez znaka :)
 
Član
i meni je to onako glupo, al je masovno, i ljudi to vole...to je kod clean look-a...samo sto kod nas, ne urade clean, nego samo eto onako skinu znak...ako ga vec skidas, onda poskidaj sve lajsne, kvake, oznake itd, itd...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
i meni je to onako glupo, al je masovno, i ljudi to vole...to je kod clean look-a...samo sto kod nas, ne urade clean, nego samo eto onako skinu znak...ako ga vec skidas, onda poskidaj sve lajsne, kvake, oznake itd, itd...

A skidanje oznaka je jedino "bezbolno" od svega toga sto si nabrojao , zato se i skida masovno :cool:

I ja sam poskidao , i zalijepio ih na vrata od sobe :D
 
Početnik
DiAbLo je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
i meni je to onako glupo, al je masovno, i ljudi to vole...to je kod clean look-a...samo sto kod nas, ne urade clean, nego samo eto onako skinu znak...ako ga vec skidas, onda poskidaj sve lajsne, kvake, oznake itd, itd...

A skidanje oznaka je jedino "bezbolno" od svega toga sto si nabrojao , zato se i skida masovno :cool:

I ja sam poskidao , i zalijepio ih na vrata od sobe :D

hahaha :lol::cool::cool::cool:

a kad se steke skinu kako se vrata opena-ju :icon_smile::icon_smile:
 
Član
pa postavi se na daljinski...nesto slicno vratima od ulaza, kad onaj na interfonu pritisne dugme, elektromagnet otpusti bravu...nije isto, al ti ne mogu drugacije objasnit...uglavnom na daljinski, ili iznutra :)
 
Član
ja ne bi nikad skinuo znak sa auta,a na svoje sam podlogu ispod znaka ofarbao u crveno logo H je kromiran a auto je metalik sivo tako da iz daljine prvo znak upada u oči :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top