Nekoliko riječi o meni...

Nekoliko riječi o meni...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav Tuneri ! :cool:

Zovem se Jasminko (zovite me Jasko ;) ) i iz Fojnice sam, a zivim u Sarajevu jer tu studiram na Elektrotehnickom fakultetu (nazalost, valjda :icon_question: ).
Oduvijek sam se odusevljavao autima, i to onima koji se razlikuju od ostalih, onima za kojima se okrecu ljudi, pa makar to bio i Trabant, samo da nije uobicajen, i da ne ostavlja ravnodusnim.:icon_smile:.

Posto uskoro trebam diplomirati, mama mi je kupila Golf 5 1.9TDI 2005.godiste, 110KS ili sta vec. Snaga mi i nije toliko bitna, koliko oprema i elektronika, jer sam i sam elektronicar i informaticar, tako da sam zahtjevao auto sa punom opremom, sto sam i dobio. (usput gdje da nadjem jeftin DVD player, :icon_question: originalni VW za Golfa, imam neke LCDe od 8" pa kontam nesta da izvedem u autu:lol:, ako ga ne pokvarim xD) :cool:

Nadam se da cu od vas narode nauciti sto-sta, jer sam novi u ovim vodama, tek sam poceo "viriti pod haubu" i slicno, a sada imam vremena da se posvetim svojoj najvecoj ljubavi: autima.

Pozdrav!
 
Član
dobro dosao na forum, predstavi nam auto tamo u garazi... :cool:
a ovo sto trazis, pogledaj na piku.. mora biti nesto za tebe ;)
 
Hvala momci!

@sub3r: Predstavim definitivno, cim skupim jos koju sliku...a sto se tice Pika, nasao sam, ali vrlo skup...ali naici cu na vec nesto...:icon_biggrin:
 
Član
Dobro nam došao. Baš fino predstavljanje, za primjer drugim novajlijama.:cool:

Nego, kakav je to VW sa komplet opremom bez DVD-a?:D
 
OggyBoy je napisao(la):
Dobro nam došao. Baš fino predstavljanje, za primjer drugim novajlijama.:cool:

Nego, kakav je to VW sa komplet opremom bez DVD-a?:D

Hvala, potrudio sam se :icon_biggrin: .

Sto se tiče VW, a evo usput da predstavim kakvo je to auto, tačnije opremljenost interijera, dok ne napravim ovaj projekt u garazi, a posto sam jos "nevin" u ovim vodama, evo molim komentare na ovu opremu, da vidim sta imam u biti :icon_rolleyes: :

- Ozvucenje: Surround system od 6 zvucnika po 120W, 4 subwoofera displazirana 80W (u vratima) 4 Hi-Tone + Pojacalo VW 250W 4-channel. (Koliko sam primijetio na svim zvucnicina pise samo VW, kao i na pojacalu, pretpostavljam da je citav sistem fabricki...:icon_question:)

- Esp, ASR

- Klima: Automatska digitalna - dvozonska, grijanje svih sjedista...

- Prednji naslonjac za ruke sa "kvazi-frižiderom"

- Zadnji naslonjac sa pretincem

- 5 naslonjaca za glavu (iako je to vec normala)

- Retrovizori sa grijanjem

- EL. Podizaci stakala

- Zakretne maglenke (nisam siguran da li je ovo fabricki, ima li neko upuceniji da mi to kaze, prosli vlasnik kaze da su mu samo nesto povezali u servisu s volanom i to je to :icon_question:)

- Park-senzori (kupljeni, cekaju ugradnju)

- Board-Comp

- Alu-Nikl Felge 16" DBV B&W

Eh sada lik koji je bio prije mene vlasnik je ugradio: Mul-T-Lock Construct, Cobrin alarm i centralnu bravu, postavio Llumar 10% na sve sajbe osim na prednju, stavio Wi-Fi prijemnik umjesto standardne antene...

Auto nema: šiber, kožu, senzori kiše (imao ali pravili probleme), prethodni vlasnik skinuo zadnje tapiserije s el. podizacima jer su mu se djeca stalno igrala s tipkama i mehanizmi za podizanje slabo radili, puko mu film i kupio tapacirunge s onim rucnim ( kaze da od tada nikad niko vise nije otvorio zadnje prozore) :lol:

Eto, ukratko, mozda ima jos nekih sitnica, ali eto...;)

Pa eto, sta vi mislite o ovome :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top