Neko iz SA da mi pogleda felge?

Neko iz SA da mi pogleda felge?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka ti cast! Kolika je centralna rupa? Kako ti se cine? Jesu li puno ostecene?

Send via Gameboy Color
 
Član
nemaju nekih velikih ostecenja koliko sam ja mogao da vidim, vlasnik je pristao da se odnesu kod vulkanizera na provjeru.
sto se centralne rupe tice, posto imaju plasticni prstenovi koje mi vlasnik nije dao da skinem da nebi sta zajebo hahaha, ono sto sam uspio izmjeriti je da je vanjski precnik ili fi tog prstena 80mm pa ako mozes da se po tome skontas.
kazem ti ovaj covjek je bas tezak, mislim da je otisao i na zivcima, pola sata sam se ubjedjivao da me odvede da vidim i ostale tri felge jer je donio samo jednu.
sve u svemu mislim da su felge uredne i da se isplati malo peglati sa vlasnikom
 
Član
Sto se mene tice pazario sam, samo da ih hoce poslati brzom postom

Send via Gameboy Color
 
Član
Znas sta jarane? Popusi ti meni. Smaras majke mi. Otisao bi da sam mogao otici. Zaboli tebe neka stvar sto ja nisam stigao i isto tako za moje spamanje. Imas lijep pozdrav.

Imam i ja tako par jarana vazda im nesto iskrsne, dobit ce ovo, dobit ce ono uskoro, iskrsnut ce mu pare pa posao pa ne znam ti ni ja sta. Kuju sami sebe u zvijezde haman da hrane svoj ego koji je ravan nuli. Svi ste vi isti i lako prepoznati na kilometar...
 
Imam i ja tako par jarana vazda im nesto iskrsne, dobit ce ovo, dobit ce ono uskoro, iskrsnut ce mu pare pa posao pa ne znam ti ni ja sta. Kuju sami sebe u zvijezde haman da hrane svoj ego koji je ravan nuli. Svi ste vi isti i lako prepoznati na kilometar...
Jel tebe neko nesto pitao ? Suti i poklopi se Boga ti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top