Neko iz Kiseljaka

Neko iz Kiseljaka

Član
Drug nemoj se nac uvrijedzen... Ti kupujes auto red bi bio da ti odes i da ga pogledas? kako mozes vjerovat nekom na forumu?? E idi mi pogledaj auto.. Pa reci ce ti neko e ja gledo auto dobro je.. a nije ni otiso.. Auto ne kupujes svaki dan fino naspes goriva i dodjes i pazaris auto.. .Opet kazem nemoj se nac uvrijedzen samo govorim svoje neko misljenje.
 
Postujem tvoje misljenje i ovo je forum znaci da se ljudi upoznaju savetuju dele iskustva i pomazu. Pitao sam ako ima ko i da moze otići meni kiseljak bas nije blizu a lupam ako je nekom auto blizu ili 10km dalje od njega nece ga nista kostati da ode i pogleda a nekom ce uštedeti celi dan i ko zna koliko para i goriva. Meni nije problem sjest u auto i spicit do kiseljaka potrosit goriva vremena zivaca para i dodjem vidim ragu od auta a to mi je isto neko mogao od kolega s foruma proveriti a njega nista ne bi koštalo. I ja bih prvi da nekom treba otic pogledat auto iz Bijeljine ili Ugljevika otišao pogledao na oko limariju enterijer brojeve motora sto svaki laik moze videti a ako valja doc poske s majstorom i pretresti mehaniku. Nemam se sta uvrediti ;) Mišljenje je kao dupe svako ga ima haha :D
 
Ma jebo to sto je iskuckan da je zdrav i da je regularan. Gti na piku ne mozes nac da valja dns isao gledao jednu procvetala kao cvet u prolece i cijena 1600 a od opreme nista ova bar ima fina sjedala servo i el podizace blendu od klime. Da je zdrav to iskuckano se da srediti nova auta iskuckana a ne ovo 90god jbg
 
Član
gti na plin, dobitna kombinacija :D ako na slikamam izgleda ovako ishabano kakav je tek uzivo,plus cijena ti govori da je neka raga, da je u priblizno nekom ocuvanom stanju bio bi sigurno skuplji.
 
Auto ako neko mogne otic pogledat bice mi lakse ako ne nikom nista. Znas li ti nekog gti u bijeljini da se prodaje a da valja et.
 
Član
Dvica gti je brz auto za malo para...rijetki su pristojni jer su to vazda usijane glave vozale dok ne crkne
 
Znam imao sam jednu pre ove prodao je malo zaradio na njoj. Prodao je najviše radi potrosnje oko 15l mi uzimala moje voznje po gradu sad bi uzeo neku s plinom bas radi te potrosnje dok se ne zaposlim pa bi to posle sve letilo napolje zajedno s motorom
 
Top