Neko iz Brčkog,info o jednom vulkanizeru?

Neko iz Brčkog,info o jednom vulkanizeru?

Član
Ponukan raznim temama o prevarama na piku otvorio sam ovu temu;
naime, nasao sam i felge i gume kod jednog te istog pik korisnika, s obzirom da se radi o drugom gradu,Brčko, i da je malo dalje od Zenice,dogovorio sam se kaparisati to sve;
trebao bih uplatiti unaprijed 100 KM na racun a resto po pouzecu...
gledao sam njegov profil i transakcije te vidim samo rijeci hvale za istog, interesuje me da li neko zna ovog korisnika,da li je suradjivao sa njim ranije?
nije da ne vjerujem njemu,ali ipak radi se o malo vecoj sumi novca pa bih volio biti 100% siguran, evo pik link;

http://www.pik.ba/profil/stanojamaric/
 
Član
Jedan od poznatijih vulkanizera u brckom, par puta sam isao kod njega, sve 5. Sto se tice poslovanja preko neta to ti ne mogu nista reci. Ukoliko ti mogu kako pomoci, pisi ;)
 
Član
momak je regularan sve znaci. ne bih trebao nikakvih problema da imas. poznajme ga licno i iskreno momak je picajzla teska precizan je do 00. e samo je stvar sta ste vas dvojica dogovarali ali mislim da neces imat problema s njim
 
Član
Jetta TDI je napisao(la):
I kad budes preuzimao u vulkanizera nek pogleda. ako su OK plati i zdravo

Ja ići će dostava s tobom da provjeriš felge i čekati tebe kod vulkanizera, kako da ne :D

Nek ti pošalje ne uplaćuj unaprijed , kad donesu felge tad i platiš a lik daje garanciju na sve sto prodaje može se reklamisati, prijatelj je uzeo gume kod njega al je lično išao u Brčko
 
Član
evo kolega je danas bio kod njega i pogledao felge, sve je onako kako mi je receno,kaze da se vidi da je lik uredan, ugl uplatit cu kaparu i otici po set kroz par dana...
hvala svima na komentarima,
hvala @rchy,to me zanimalo, da li je poznat,zna se da ako neko kvalitetno radi da je onda poznat u svom gradu pa i šire... :icon_smile:
 
Član
ma nema momak je 100% regulara i sto ti kaze preko tel tako je. mislim da ces biti prezadovoljan saradnjom s njim
 
Član
Da potvrdim i ja...preporuka za Tokaju. Bio sam sa Alenom, jedino sitno ostecenje na felgama koje ima nastalo je prilikom transporta. Felge su zvono !
 
Top