Nekih par pitanja

Nekih par pitanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije potrebno ni naglasavati da sam veliki fan Mazde RX-8...:D, ali kako gledam auta na ovim nasim cestama, u Tuzli do sada nisam vidio ni jednu jedinu RX-8-icu sa nasim registracijama, znam da ima jedna ili vise RX-8-ica u Sarajevu. No sta je sa Tuzlom ?. Daki ili Huka rade u Remexu, sad ne znam tacno ko od njih dvoje, nije ni bitno toliko. Da skratim pricu, moje pitanje glasi kakvo je stanje sa tim autom, tj. da li uopste ljudi i pitaju za njeg kada dodju u salon ?. Kakvo je stanje sa servisiranje i tim, jer ipak to je Wankelov motor, kako je osoblje upoznato sa tim motorom i svemu ostalom. npr... ako bih htio ugraditi turbo u svoju RX-8 ili bilo kakvu drugu izmjenu na motoru, da li bi se taj posao mogao odraditi kvalitetno i tako to, da ne moram ici u druge zemlje da mi rade to isto. I trece, kada bih htio sebi naruciti MS body kit, da li bi mi mogli nabaviti taj isti...

Ovim postom ne zelim stvoriti nikakve probleme, i ako sam ih stvorio unaprijed se izvinjavam, jednostavno zelim znati kakvo je stanje u BiH kada je rijec o RX-8 i Wankelovom motoru...veliki pozdrav za sve :icon_smile:
 
Član
Jbg...sta sam sve procitao o motoru...na kojim obrtajima ga moras voziti do 1000 km, pa na kojima poslije tih 1000, i tako sve dok ne predjes neki odredjeni broj kilometara. Onda citam da moras mijenjati komplet motor nakon 100 000 km (no opet ima onih koji ni ne procitaju uputstvo nego samo deru po gasu), kao takav se onda ne isplati tunirati, iako se tuniraju masovno vani i tako to :D
 
Član
bogami i ti ispita svasta...hehe, sala, ne vjerujem da ti oni mogu nabavljat te kitove...jest da i daki i huka rade u remexu, al oni ti mogu mozda auto i dijelove fabricke nabavljat, al za tuning ne vjerujem...
 
Član
to se lijepo pita ovlasteni mazda zastupnik
f-autocentar sarajevo
a ovako ces dobiti samo neozbiljne odgovore od ljudi/djece koja vecina nije ni vidjela rx8
premda kao prvo pripremi 50.000€ pa onda svaka prica turbo, kitovi i sl....
jedno je zivot, drugo je need4 speed igrica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top