Neka smjesa za popravku table ?

Neka smjesa za popravku table ?

Član
pa ti sto skirvaju od airbaga tapaciraju cijelu tablu

imas dvi opcije

druga tabla ili tapaciranje

kakve smjese kakve gluposti

Ma vidio svojim ocima , tabla zamazana i uradjeno, vidi se da je ono isto kao zakitovano i ofarabano , ali je dobro uradjeno , mora nesto biti ..
Imam ja drugu novu tablu ali mi se ne da sve skidati radi toga...
 
Član
Ako je krenula da ouca zaboravi da ces to rjesiti. Cim god da zalijepis pukotina ode zbog velikih vibracija
 
Član
Probaj sekundarno ljepilo i soda bikarbona. Znaci sto trebas uraditi jeste da u pukotinu naspes sode bikarbone zatim nakapaj ljepilo po sodi. Ona ce to upiti i biti ce veoma tvrdo, poslije to mozes smirglati farbati...itd. Posto nece biti crne boje na tebi ostaje da to ofarbas.
 
Član
Probaj sekundarno ljepilo i soda bikarbona. Znaci sto trebas uraditi jeste da u pukotinu naspes sode bikarbone zatim nakapaj ljepilo po sodi. Ona ce to upiti i biti ce veoma tvrdo, poslije to mozes smirglati farbati...itd. Posto nece biti crne boje na tebi ostaje da to ofarbas.

Probati cu , sta fali..:D
 
Član
Na isti fazon je kaoi ovaj "kit" sto je i Nebojsa naveo. Preporucujem ti da probas na nekom dijelu gdje se bas i ne vidi ili komadu drveta.... cisto iz razloga da vidis hoce li ti se svidjeti.
Ako gdje zapne sa procedurom javi pa cu ti pomoci.
 
Top