Neka joj Allah dz.s. podari Dzennet ! :((

Neka joj Allah dz.s. podari Dzennet ! :((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zenica je u suzama, okovana tugom i jecajima porodice i prijatelja ove mlade djevojke. Sinoc nakon sto se vracala kuci iz skole, Amila je nastradala kao pjesak u saobracajnoj nesreci, udario ju je pijani vozac. Prizor ne zelim da opisujem.

U skoli njene kolege su uzrujane i sa suzama u ocima, ziva panika, raja koja ju je poznavala je u ocaju i samo o njoj prica.
Djevojka ni kriva ni duzna izgubi zivot, mladost koja je bila pred njom.

U skoli je organizovan obilazak i posjeta njenim roditeljima, te odlazak na dzenazu.
Price koje cujete od njenih prijatelja su jezive i neopisivo kidaju vasa srca, ja ovaj blog pisem sa suzom u oku.
Kada su dosli u njenu kucu, pricali su s njenim roditeljima i bratom, koji su obliveni suzama i samo cu vam citirati jednu recenicu njenog oca koju je uputio njenim kolegama.

‘’Pa ja, vi cete na maturu, a moja Amila u mezar…’’

Dovoljno da zaplacete, ostatak vjerujte ne zelite cuti.

Amila Heco, 19 godina nesretno je izgubila svoje sve…a nas ostavila u suzama i tugovanju.

Dzenaza se klanja sutra iza ikindije namaza, a prevoz je obezbjedjen ispred skole koju je pohadjala.

Neka ti dragi Allah podari lijepa dzennet i sve blagodati Ahireta.

Najezio sam se dok sam citao, jos cura mojih god :((((
 
Član
zao mi je, uf uzasno mi je zao mladog zivota koji je ugasen nepaznjom nesavesnog coveka. :icon_cry:
Samo mogu reci na ovo: "Inna Lillahi We Inna Ilejhi Radzi'un", prevod, svi smo Allahovi i Njemu se vracamo...
 
Član
deez je napisao(la):
zao mi je, uf uzasno mi je zao mladog zivota koji je ugasen nepaznjom nesavesnog coveka. :icon_cry:
Samo mogu reci na ovo: "Inna Lillahi We Inna Ilejhi Radzi'un", prevod, svi smo Allahovi i Njemu se vracamo...

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top