neka greska...

neka greska...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sad pokuso otvorit temu iz podforuma PROJEKTI CLANOVA i nece. nece ni jedna iz tog podforuma. javlja mi slijedecu gresku...

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/bhtuning/public_html/showthread.php on line 1092
 
Član
ista stvar meni sa off topic spam
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/bhtuning/public_html/showthread.php on line 1092
 
BHT Ovisnik
to se dogodilo na par sekundi sa sam god otvorio,sad je sve u redu,probaj sad
 
Član
Ja bih zamolio da se ispravi ova pravopisna greska
Svaki put kad otvorim taj podforum 'bode' me u oci :D

Tuning & Styling FORUM // Street Race // Auto sport // Car audio / Automobili uopsteno / Razno / Tehnicki podatci

Pise se podaci
 
Član
Jos jedna:

Gosti ne mogu vidjeti link. Registrujte se OVDJE da bi ste vidjeli link.

Biste se pise zajedno
 
Član
de bogati, sad treba traziti dlaku u jajetu... prvi ja ne gledam ovdje pravopis, uvijek pisem reko, umjesto rekao. mislim da je suvisno gledati te stvari na jednom ovakvom forumu...
 

Eko

Član
emir_89 je napisao(la):
de bogati, sad treba traziti dlaku u jajetu... prvi ja ne gledam ovdje pravopis, uvijek pisem reko, umjesto rekao. mislim da je suvisno gledati te stvari na jednom ovakvom forumu...

kakvom ?

i btw upravu je covjek.. treba ispraviti greske.. nismo na selu
 
Član
Eko je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
de bogati, sad treba traziti dlaku u jajetu... prvi ja ne gledam ovdje pravopis, uvijek pisem reko, umjesto rekao. mislim da je suvisno gledati te stvari na jednom ovakvom forumu...

kakvom ?

i btw upravu je covjek.. treba ispraviti greske.. nismo na selu

:lol::lol::lol: tako je ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
de bogati, sad treba traziti dlaku u jajetu... prvi ja ne gledam ovdje pravopis, uvijek pisem reko, umjesto rekao. mislim da je suvisno gledati te stvari na jednom ovakvom forumu...

To sto ti tako pises, to govori o tebi i tvom pravopisu pa ti slobodno nastavi
Ja ovo pisem, jer vidim da se povecava broj forumasa a takodje ima i puno komsija, pa da se ne brukamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top