NEGATIVNO iskustvo: Tarik Delić aka NeverMind

NEGATIVNO iskustvo: Tarik Delić aka NeverMind

Član
Hjoj druze Odakle je NeverMind odes fino nadjes ga u gdje zivi fino ga pitas imas 100 KM ako nema uzmes mobitel uzmes CD Player iz auta uzmes felge nesto samo da vratis svoje pare prodas i eto tebi para ili mu Lagano kamatu racunaj pa onda zateznu kamatu :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ne znam tko je kriv, nije me ni briga. Osim sto netko moze prodati tj dati nekome robu bez para, ALI KAKO NETKO MOZE UZETI ROBU BEZ PARA-e to mi nije jasno nikako. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Ako zelis neku stvar, stedi za nju, kupi je i plati kesom i sve 5. Nikaad nisam mogo razumit te kentre neke bit ce pare bit ce mob ovo ono. :icon_rolleyes:
 
Član
Zen3, ne znam samo kako si imao obraza da otvoris ovu temu, a kamoli da trazis svoje pare... ne znam, stvarno.... jos ce te i napasti :D
Iskreno se nadam da ces uskoro dobiti novac i ubuduce ne vjeruj na rijec. ;)
 
Član
Ljudi, svrha teme je da se upozore članovi ovog foruma da budu na oprezu kada posluju sa pomenutim članom ili da uopšte ne posluju. Sve ostalo je nebitno (sem da se izmire dugovanja), i bilo kakvo pljuvanje je beskorisno.
 
Član
Franki je napisao(la):
Ne znam tko je kriv, nije me ni briga. Osim sto netko moze prodati tj dati nekome robu bez para, ALI KAKO NETKO MOZE UZETI ROBU BEZ PARA-e to mi nije jasno nikako. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Ako zelis neku stvar, stedi za nju, kupi je i plati kesom i sve 5. Nikaad nisam mogo razumit te kentre neke bit ce pare bit ce mob ovo ono. :icon_rolleyes:

Ne mora uvijek biti. Od člana foruma sam kupio nešto, a za dodanih 70 KM me čekao skoro 20 dana. Mislim da je sve individualno. Prije toga momak me ni očima nije vidio.
U pitanju je aktivniji člana foruma, a ja tad nisam imao ni 10 postova.
 
Član
Plaćene na odgođeno samo čunerima koje dobro poznaješ, ovo ostalo marš.. tako je to moj drug
 
Član
@noke...ja isto radim felge,ne uzimam ih dok strogo ne dogovorimi sta kako i posto je, ne uzimam nikad marke unaprijed, ali jos mi niko nije felge odnio da nije lovu ostavio, sve je transparentno, cist racun duga ljubav.
 
Član
ja nikad bez para nebi nista uzeo a tako ni dao.. cist racun duga ljubav i ovaj mumin sistem upotrijebi ;)
 
BHT Ovisnik
ne zelim ulaziti u to sta je i kako je bilo,ali isto tako sam posudio lovu momku,rekao mi vratiti za 2 dana jer znam da mu je trebalo,kaze imati ce,ako ne uzeti ce od brata ili nekoga i dati mi,rekoh dobro jer meni felge stizu za 2-3 dana,meni felge dolaze,on me izbjegava novca nema,ja posudio novac od majke da platim,kasnije fino navecer na vratu,starija mu braca,posteni momci,znam ih dobro,mrze kocku,a brat im prokockao moje pare,otvore vrata,reko tako i tako,ja sam mu posudio novac,meni moj novac treba,momak ode po novcanik meni novac donese,ja fino zahvalim i kuci,a on je par dana malo modar bio od vlastite kuce:icon_smile:
inace to je dobar prijedlog za vratiti novac od bilo koga,osim ako ukucani nisu jos gori,da se razumijemo,u ovaj slucaj se ne uplicem,samo govorim kako potrebni novci idu nazad;)
 
Koliko vidim ima ovdje i posteni ljudi,ekipa smo forum...ja bih isto izasao u susret svakome tko nema para neka mogu pricekati,ali ocito ima onih koji to iskoristavaju,takvim i slicnim klosarima trajni ban s foruma,a ti frendu posto si ostao zakinut,sreca znas ga naplati to osobno,drugacije neces;)
 
Član
ima djubradi na ovom forumu, i ja sam bio ostecen za neki sitan novac, al naplatilo se... kao sto rece pioneer samo solarno placanje upraznajvati i to je to..
samo cekam jednog forumasa da se pojavi, ili bar nesto tipa ovog da napise, e onda cu da progovorim:D
 
U danasnja vremena rijec dogovor i obraz,, su izgubile znacenje,,
sve vise je prevaranata, lopova i nesposobnjakovica :icon_mad:
ja sam danas da kazem, ispusio foru za felge jedne,, rezervisao momku i nisam
htio da ispalim momka bas zbog toga dogovora i obecanja,, a mogao sam
se napraviti djon obraz, uzeti 50km vise sto nije malo,, i reci e druze kralju, izvini ja prodao
zar nije tako :icon_question:
druge felge sam rezervisao opet na mjesec dana momku iz bg,, e sad sta je poenta
trebamo biti kolegijalni, drzati rijec i dogovor pod svaku cijenu!!!
evo ja ne znam, mozda mee ovaj momak zajebe za felge i rezervaciju, a ja imao 3 interesanta
danas je nazalost sve moguce........ja sam spreman na sve...
 
Član
ovo mi se na forumu sviđa, ova iskustva u trgovini, fino i lijepo tamo mu napišeš da je prevarant i to mu je zasad kazna najveća, jer s tim jednim negativnim dojmom odbit ce sve kupce/prodavače ko god procita dojam o trgovini :icon_smile:
 
Član
3 auta, u postovima od svakog auta tvrdi "MOJE AUTO" blablabla, pa jarane ako se toliko prsis,ku*cis s nekim autima onda neces nista uzeti na "dodjem ti" "sacekaj me par dana" i ostalo.. ovo sve govori

a ja sam od clana magnum uzeo prije 2 godine felge od 600KM da me saceka 4mjeseca i nije bilo proslo ni mjesec dana kako su kod mene bile meni legle neke pare i odma bez razmisljanja upalio auto i pravac sarajevo i platio momku felge
 
Top