Negativna iskustva HFintegrale ==> IPAK POZITIVNA NA KRAJU.....

Negativna iskustva HFintegrale ==> IPAK POZITIVNA NA KRAJU.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam i vise nego kulturan i strpljiv cekajuci kakvo rjesenje, dvoumio da li da napisem ovaj post ili ne, ali nazalost momak sa nickom iznad mi zaista ne daje niakakvo drugo rjesenje.....

Naime, od tog momak sam uzeo felge koje je prodavao u oglasu ovdje na bht http://www.bhtuning.com/prodaja-felgi-malo-svjezine-t-38562.html, u pitanju su ove 4x100 15" ETA BETA petokrake sa prve i druge slike na linku iznad, naravno momak kaze da su OK, nije probavao ovo ono, hajd rizikujem na slijepo jer je momak zaista ok bio sto se tice komunikacije i nije se cinilo da ce biti kakvih komplikacija....

Naravno, felgice uzmem s dozom rizika, posalje po svom poznaniku sa kamionom, preuzmem ih navece jer je moamk tad prolazio kroz Sarajevo, naravno niko od vulkanizera nije radio tad, na ok felge ok, platim i miran hajd dalje, ujutro kod vulkanizera kad corak, svaka, ali ama bas svaka felga je kriva, ali u "srcu", zato se na oko i nije moglo skontati, ali kada je stavljeno na masinu jadi, covjek nije htio ni paliti masinu videvsi stanje....

Hajd, kontaktiram momaka, objasnim stanje, sta cemo, da mi mjenja ili sta vec, uglavnom dogovorimo se da odnesem ispraviti felge i ispravljanje platimo po pola, meni je godilo, i momku da se rijesi komplikacije i sve je trebalo biti ok....
Odnesem felge, ljudi traze 120KM da isprave jer je katastrofalno stanje, ok, javim momku da li mu odgovara dati 60KM ili da vracam felge, kaze odgovara, posaljem mu svoj broj racuna,

medjutim od uplate nema nista ni do dana danasnjeg, kakvih je sve momak izgovora imao ne mogu se ni prisjecati vise, kad god ga kontaktiram uplata je za dan dva, hajd ok, te iskrslo ovo te ono, ma sramota....
cuvao sam sve poruke jer sam ocekivao ovakvo otvaranje teme nazalost, ali svemu tome je najvise kriv sam ovaj momak sa nickom HFintegrale,

nazalost, poruke koje sam cuvao da bih mogao pokazati su otisle radi pada servera na kome je forum bio, tako da poruke od zadnjeg vremena nemam, ali zato srecom imam poruke od dana kada sam dobio felge kao i mjesec nakon max, a ostalo je propalo....

Sve u svemu, za mene je ovaj momak izgubio obraz radi pisljivih 60KM, ali na zalost danas ima svakakvih ljudi koji se ne stide svojih postupaka i nemaju ni malo srama..... Njemu neka je sa srecom tih para i da Bog da ih u sreci i veselju potrosio, ja sam felge davno ispravio i one su danas u punom sjaju na jednoj od mojih zujalica, ali zato svi vi koji budete namjeravali kupovati od ovog momka dobro obratite paznju i pripazite na ama bas najsitnije detalje, jer danas svega ima nazalost......

za kraj evo i par PM koje smo razmijenili pri kupovini, tj PM od dana kada sam ja felge pokupio, tacnije noci, kao i posljednji PM koji imam kada pitam momak sta je sa lovom i jedan od izgovora tadasnjih....

Naravno, o ovom otvaranju teme cu poslati link HFintegrale na PM i zamoliti da dadne javno objasnjenje ili sta vec zeli, jer za 4 mjeseca koliko je od mog preuzimanja felgi proslo pa do dana danasnjeg, on nije bio u stanju da "skupi" 60KM i tako ne izgubi obraz.......

81132198.jpg

71181428.jpg



Kao sto mozete vidjeti ispod ima i datum od te poruke, ako i od naredne, sto je bilo prije ravno 4 mjeseca.....

30902400.jpg
 
Član
RE: Negativna iskustva HFintegrale

Samo da nadodam ljudi su poceli gubiti obraz i radi manje love od 60 km jbg tako vrijeme doslo :icon_smile: zato pazi od sada sta god kupovo uvjek provjeri znam po sebi ubuduce sta cu radit cim dode provjerim nevalja vratim . Nema ti druge tako dok te izrade 2,3 ili nedaj Boze vise puta tebe nigdje ;) i zao mi je sto ti se to dogodilo al eto mozda je moglo bit gore
 
Početnik
RE: Negativna iskustva HFintegrale

ja kontam oces kupit lanci HF integrale..pa pitas za iskustva ..kad ono :icon_sad: jbg jarane takav vakat doso,nije to nista sta ce ono bit..zato odsad pamet u glavu i ako ces sta kupit ides pot do direktno ti i hajd zdravo..
 
Član
RE: Negativna iskustva HFintegrale

zao mi je drug sto ti se to desilo, i meni je jedan sad ne bas aktivan clan foruma isto prodao krive i ne malooo krive felge, nisam pisao po forumu jer mi se nije dalo nisam imao volje a platio sam ih 3x skuplje nego ti , nadam se da ces rijesiti svoj problem, a @peugeot 206 sto bi bilo jeftino, nije to neki novi model felge pa da se moze traziti vise para al eto covjeka su 300KM izasle..
 
Član
RE: Negativna iskustva HFintegrale

Zasto su jeftine ?! I nisu bas ja sam svoje momo 15" u savrsenom stanju dao za iste pare a zna i kolicina raje sa foruma da su bile extra ocuvane ni kamencica od udara nisu imale na sebi....
 
Član
RE: Negativna iskustva HFintegrale

peugeot206 je napisao(la):
Pa moglo se i ocekivati da im nesto fali kad su bile tako jeftine.

pa i da su jeftine, ako je dogovoreno po toj cijeni i receno da je sve ok sa felgama, nije to nikakvo opravdanje pa cak i da felge vrijede 500KM. dogovor je dogovor, al on ocito danas kod vecine ne vazi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top