Need For Speed Underground 2 lan

Need For Speed Underground 2 lan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja .. da vas pitam nesto..znam da je ova igra stara..al mi je najdraza od svi nfs ...znam da se nesto pricalo da se moze igrati preko lana ova igra... da treba neki program..pa jel to moguce ..i kako..posto mi se opet nesto igra ... hvala unaprijed
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ej raja .. da vas pitam nesto..znam da je ova igra stara..al mi je najdraza od svi nfs ...znam da se nesto pricalo da se moze igrati preko lana ova igra... da treba neki program..pa jel to moguce ..i kako..posto mi se opet nesto igra ... hvala unaprijed

Skines prvo Hamach 1.0.0.60

http://fileforum.betanews.com/detail/Hamachi-for-Windows/1104137509/1?all_reviews

Onda ti treba 1.2 US patch...

http://www.gamershell.com/download_8545.shtml

I onda pogledas ovo uputstvo na youtube-u ;)

http://www.youtube.com/watch?v=OTHIMtt5m3U

Ostalo u igri znas kako ide...uzivaj :D

edit : Naravno preko Hamachi-a pravis virtuelni lan i tako igras preko neta...
 
Član
znaci imas par postavki da bi mogo s rajom igrat...
morate svi imat isti Hamachi (istu verziju...najbolje ovu koju je samir dao)
napravite sebi server (network) na hamachiju i svi se uclanite...
e sad da bi se mogli vidjet u igri, mora kod svih bit iskljucen firewall od windowsa (onaj u control panelu) i firewall od antivirusa...kod mene ESET smart security, pa samo desnim klikom na ikonicu idem na disable...
dalje ces skontat...
to je jaka stvar, i mi stalno igramo, samir, ja, haris i jos neki ljudi iz ulice :)
nekad ce vas mozda zajebavat kad udjete 4, neki ce prije krenut, zbog opterecenja konekcije itd...tako da nemojte igrat drag 4, jer nema svrhe :)
 
Član
hvala vam puno ...valjda cemo skontat to sve..sacu inst pa cemo probat to .uradit ..samo kako iskljucit to antivirusa..mislim nisam skonto to ,,jedino ...
a nece nas puno igrat..samo ja i jedan drug..da se malo zezamo..a i nisu nam konekcije nesto posebno... ja cu probat veceras to sve uradit.pa ako uspijem ako mogu da probam sa vama da vidim frceral to ...
 
Član
kliknes drug desni click na malu ikonicu u donjem desnom uglu gdje obicno ima ikonica za antivirus tvoj i mora negdje pisat DISABLE kliknes i to je to al onda ti je ugasen antivirus pa moze biti sranja ;)
 
Član
jbg.a jarane kod mene je avast antivirus i nema toga kad kliknem desni klik ...jel mogu samo da idem na exit antivirusa i to je to ... ili tamo u control panel da odaberem kao da ga neam ...
 
Član
skinuo sam i ja ovo...nikad nisam mogao naci sta treba da mogu igrati...
odo zvati druga da i on instalira pa da igramo:123:
ima li ovde neki server da se moze uci da vas malo naucim:D
 
Član
evo instalirao sam sve...pokreno hamachi i napravio server ali nisam nista pokreto...i kreno da inst patch i instaliram ga i krenem u igricu i izbaci da treba carck..i ja krekujem i onda otvori velki prozor crn ..i tako stoji...i onda izbaci kao eror da mora zatovrit to .... sta da uradim asd
 
Član
ej raja ... da vas jps nesto pitam... da li mogu da igram isto preko lan-a most wanted-a ..on mi je nesto bolji ...a i ima i policija... hitno mi je molim vas...
 
Član
ej raja ..sve sam napravio.. i svoj server sutra cu da probam sa drugom..imate li neki server da se malo razigram :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top