Need For Speed The Run

Need For Speed The Run

Član
nece:icon_cry:
skino,raspakovao,apdejtovao drajvere za grafiku...kad idem na ono da prelazim,prvo,ne znam tacan naziv,prikaze mi onog lika i smrzne...sta da radim? samo nemojte reci da skidam opet, skoro 15GB:D
 
Član
Nemoze ni u mene :icon_cry: A rado bi ga igrao zbog ove dvije vozilice.

Volkswagen-GTI-Mk1-Need-For-Speed-The-Run-Cars-1-1024x576.jpg


NFS-THE-RUN.jpg
 
Član
svi koji razmisljaju da promjene konfiguraciju radi ove igre... no comment :D

uzmes XBOX i Forza 4, i da vidis sto je igra :D
 
Član
na ovoj stranici prvo pregledam da li mi moze pc pa onda skidam
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

izabrati igricu i run, mislim da zahtjeva JAVA da bude instalirana ,

nove djelove radi neke igrice uzimam samo ako imaju prave staze
 
Početnik
Narucio 3GB RAM-a danas , igricu skinuo drug , cekam da je donese u Ponedeljak u skolu pa vam javljam sve :) Ovo ostalo mi moze samo me jebe 1GB RAM-a ...

Btw. ovo ne moze radit' na XP-u , da znam dal' da install 7-icu ?
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
ee moj edo mjenjaj comp i napisi konfiguraciju kompa da vidim a sigurno ti je do njega ;)

pentium dual-core e5700 @ 3GHz
4GB RAMa
nVidia GT220 1GB
nastimao sam,samo se hvalim :lol::lol::lol:
 
eee moj edo to je trbalo odmah da krene ja sa 2Gb RAM-a pokreno al nije to to zato tusno svoj komp burazu i kupio sebi
i3 masinu i miran 3-4 godine :lol:
 
MBO: Asus M2V green
CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 6000+ 3.00GHz
CPU Cooler: Contac 29
RAM: 6 Giga DDR2 800MHz
GPU: Sapphire ATI Radeon HD5670 1giga GDDR5
Vrti sve u 16 :lol:
 
Legend
nije losa ba igra, jes da ima malo gameplaya, ali oni krajolici i ona voznja je stvarno dobro odradjena. Meni ostalo jos malo da je predjem, neki sat vremena:D
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
eee moj edo to je trbalo odmah da krene ja sa 2Gb RAM-a pokreno al nije to to zato tusno svoj komp burazu i kupio sebi
i3 masinu i miran 3-4 godine :lol:

kad sam instalirao,zeznuo nesto u onom raspakivanju,kad je trebalo mountat drugi disk...tako da mi je preskocio jedan fajl,reinstalirao i sve 5:cool:
nije losa igrica,ono,pomalo dosadna nekad,al et...fali mi drift:D
 
Član
Preso igricu prije 10-tak dana na Logitech G 25 volanu nemogu vam opisat koji osjecaj kao da vozite pravo auto, prica igrice je zanimljiva i grafika je odlicna, neznam tko od vas igra challenge ali ima jedna jebena staza kad odaberete tunels and trains ja msm, ja je jos nisam preso:icon_twisted:......preso sam gameplay za 6 sati u komadu ima negdje oko 5000 km voznje...
 
Igrica je previse kratka! Ja je zavrsio za 3 dana! Sad igram challenge serije...
Po meni,ima puno bolji igrica koje su starije i do 3 godine (GRID)! Mada nisam ni ocekivao od NFS-s vise!:icon_sad:
 
Top