Need For Speed: SHIFT Novi linkovi igrica na engleskom nadjena

Need For Speed: SHIFT Novi linkovi igrica na engleskom nadjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
vjerovatno najlosiji nfs dosad al ga ja najduze igram:icon_question:
imam dobar comp pa je sve na max 1680 x 1050 rez, grafika je ok al za ovo treba volan koji nemam, a nedaju mi se pare na to,
al je bar u igri fino provozati egzoticni autica
 
Član
ej raja ..evo ocu da idem da kupim igru..da li je potreban sp3 ..jer sam negdje procito..pa mi se neda sad da ga inst..
 
Član
evo kupio sam igru..ja imam sp 2 na xp..a negdje sam cito da treba sp3 ..valjda nece trebat :D ...i oce li mi bit dovoljno 1 gb rama .. 1gb graficke i 2.4 core 2 duo
 
Član
Pozzzzz ekipa!!!
Kupili danas Adma i ja igricu na pazaru popola po 4 kerme i instalirali je....onda je nastao problem:icon_rolleyes:...taman kad trebam da pođem vozit BMW-a samo se ekran zacrni i izbaci microsoftovu grešku error....sent dont sent...jeli se ovaj problem ikome dešavao???POMAGAJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
 
Član
ej raja..evo inst sam shift..super igra..mogu da igram na high detaljima..ali imam problemcic..inst sam novi volan..nema ga tamo u opcijama genius..tamo je sve logitech ..i ja sve napravio..al nenormalno skrece..kako cu smanjit tu osjetljivost...;)
 
Član
dohc24v je napisao(la):
Pozzzzz ekipa!!!
Kupili danas Adma i ja igricu na pazaru popola po 4 kerme i instalirali je....onda je nastao problem:icon_rolleyes:...taman kad trebam da pođem vozit BMW-a samo se ekran zacrni i izbaci microsoftovu grešku error....sent dont sent...jeli se ovaj problem ikome dešavao???POMAGAJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

uptade novi dreiver od graficke , ja sam bar tako uspio
 
j*ga sranje nema za PS2 ove igre a ko ce davat za PS3 ili novi racunar...sad imam celeron 1.8GHz i 3GB rama :D al to je nista za ovo sto ovdje zahtjeva...valjat ce mi cekat onda da odigram ovu igru heh :D...nego imal ko devil may cry I i II dio ali za PS2 i da je u zenici...ili ako zna gdje skinuti...mnogo bih bio zahvalan :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top