Need for Speed Movie!!!!

Need for Speed Movie!!!!

Filmski studio DreamWorks objavio je da je otkupio prava na snimanje filma prema Need for Speed serijalu vozačkih igara, te da je sve spremno za početak snimanja, uključujući i potrebne producente.

Autori radnje su braća John i George Gatins (Real Steel), s tim da je ovaj zadnji napisao sam scenario, dok je kao režiser zaposlen Scott Waugh (Act of Valor). U produkciju filma će biti uključen i Electronic Arts.

O konkretnoj priči se zasad ništa ne zna, osim da neće biti zasnovana ni na jednom konkretnom dijelu serijala, te da će, naravno, sadržavati automobile i biti urađena po uzoru na filmove o automobilskoj kulturi iz '70-ih (koji god oni bili). Predsjednik i suosnivač DreamWorksa, Steven Spielber, izrazio je oduševljenje ovim projektom, izjavivši da su Need for Speed igre savršena podloga za snimanje filmova.

Uglavnom, Need for Speed film bi trebao biti gotov 2014. godine.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X0sMVqSrvho[/video]
 
Ovo će biti sranje kao i F&F 4, neće biti veze sa stvarnim autima (vožnjom) :D

Pravi filmovi sa autima kao glavnom temom su Taxi 1, Mad Max 1, F&F 1 (donekle), Ronin i famozna potjera u filmu Bullit, ostalo ništa :icon_smile:
 
@Porschefan F&F 4 Tokyo Drift je meni jedan od najboljih dijelova i bas su auta realna sto jest jest :icon_rolleyes:
 
Zar nije 3. Tokio Drift.

U kom nastavku idu kroz pustinju 500 na sat i svi ulete u okno rudnika široko 3 metra pri toj brzini :D :icon_smile: ??
 
Član
3 tokio drift, 4ti je pustinja koliko se sjecam...meni su najbolja prva dva djela i ovaj zadnji fast5...najlosiji mi je taj 4ti dio...
sta se bunis porschefan, sto ti tako nemos' jel':D
ne gledaju samo strucnjaci za auta te filmove vec siroke mase...
ima nerealnih scena kao i u vecini filmova da bi sve izgledalo spektakularnije , ipak je to film :icon_biggrin:
 
Bullit i Two lane blacktop, fuck the rest. Ne svidjaju mi se likovi u ovim filmovima, ovaj lafo neki zgodni deckic voza autice, ovaj nabrijani voza muscle auta...ne razumijem nista. :lol:
 
Ma sve je to tako, teži se tome da se naprave što spektakularnije scene, ali sve se to radi u studiju u virtualnom svijetu Jebeš to.
Znaš kako je snimljena vožnja motora u Mad Maxu kad se onaj Guss razbije. Kamerman je sjedio iza vozača i stvarno su išli 160-180. To se zove snimanje i film. Isto tako Bullit, pravi Mustang, pravi Charger i prava vožnja. :icon_smile:

Ali opet, mase su mase .... :D :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ovo će biti sranje kao i F&F 4, neće biti veze sa stvarnim autima (vožnjom) :D

Pravi filmovi sa autima kao glavnom temom su Taxi 1, Mad Max 1, F&F 1 (donekle), Ronin i famozna potjera u filmu Bullit, ostalo ništa :icon_smile:

Potjera u Roninu je prejaka ;)



Porschefan je napisao(la):
Zar nije 3. Tokio Drift.

U kom nastavku idu kroz pustinju 500 na sat i svi ulete u okno rudnika široko 3 metra pri toj brzini :D :icon_smile: ??

:lol: Upravo zbog takvih filmica sa ultra uber 16 turbinskim pilama sa 2 tone plastike na sebi i Play Station igara poput NFSa klinci kojima jos ni ne raste brada danas pricaju bajke o brzinama kojima voze a svako auto sporije od GTRa je igracka iako bi ih 90 posto napunilo gace kad bi u stvarnosti izvukli maximum na cesti iz auta od 150-200 ks
 
Top