Nedjelja 25.3.2007

Nedjelja 25.3.2007

Birajte

  • Necu nigdje ja ostajem kuci da pijem caj :)

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    13
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ok....ma sigurno se znamo barem iz vidjenja jer jas sam psihopata za autima...jeli na vrbanji??
 
Član
Povesu i rodjaka sa autom...kod njega je golf 2 16v,crveni ali boli glava...digitalna tabla i ostale perverzije...
 
Član
Masina--- 1,9 TDI,zatamnjena stakla 95%(naravno crna) xenon farovi sa lecama i takodje xenon svjetla, muzika alpine 2 woofera i pojacalo DLS + kondenzator 142,9 Decibela,u sklopu je i bose fabricka muzika,koza,digitalna klima,grijaci u sjedistima,bord kompijuter,tempomat,senzori u staklima,strcaljke za farove,stope sa led diodama,felge "jelenov rog" 225/45 R17...jos dolaze karambolke,pragovi,spojler na gepeku,lambo doors,uredjenje interijera i neonke ispod auta... bolujem od teske bolesti koja se nemoze izljeciti na srecu a to je AUTA-TUNING-STYLING ... :)
 
Član
Adi_A3 je napisao(la):
Masina--- 1,9 TDI,zatamnjena stakla 95%(naravno crna) xenon farovi sa lecama i takodje xenon svjetla, muzika alpine 2 woofera i pojacalo DLS + kondenzator 142,9 Decibela,u sklopu je i bose fabricka muzika,koza,digitalna klima,grijaci u sjedistima,bord kompijuter,tempomat,senzori u staklima,strcaljke za farove,stope sa led diodama,felge "jelenov rog" 225/45 R17...jos dolaze karambolke,pragovi,spojler na gepeku,lambo doors,uredjenje interijera i neonke ispod auta... bolujem od teske bolesti koja se nemoze izljeciti na srecu a to je AUTA-TUNING-STYLING ... :)

Bogami.... MASALLAH :) bujrum i dobro dosao :)
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
moja plocica je uvijek na stolu...ili u autu:)Jesam papak hihihihi al jebga bode me kada mi je u djepu:)
Igy kako ces ti doci:)

ma hajde zimi i nekako kad je u jakni ali ljeti brate mora na stol, nema gdje :):):)
 

MyX

Član
Bem Vam interex, dosli ja i moj haver u sa kod alenax, otisli na kaficu prije okupljanja, pokupimo alenovog havera i pichimo na vrbanju, kad onoooo...... nigdje zive dushe, zovemo edo_16v (dzanku) kad on nedostupan, ajde reko kupi sjediste i bjezi kuci, ajd sto ja nisam znao za interex ali sto i alen......
 
Član
kerim je napisao(la):
Adi_A3 je napisao(la):
Masina--- 1,9 TDI,zatamnjena stakla 95%(naravno crna) xenon farovi sa lecama i takodje xenon svjetla, muzika alpine 2 woofera i pojacalo DLS + kondenzator 142,9 Decibela,u sklopu je i bose fabricka muzika,koza,digitalna klima,grijaci u sjedistima,bord kompijuter,tempomat,senzori u staklima,strcaljke za farove,stope sa led diodama,felge "jelenov rog" 225/45 R17...jos dolaze karambolke,pragovi,spojler na gepeku,lambo doors,uredjenje interijera i neonke ispod auta... bolujem od teske bolesti koja se nemoze izljeciti na srecu a to je AUTA-TUNING-STYLING ... :)

Bogami.... MASALLAH :) bujrum i dobro dosao :)

sjajan audi :))
 
Administrator
MyX je napisao(la):
Bem Vam interex, dosli ja i moj haver u sa kod alenax, otisli na kaficu prije okupljanja, pokupimo alenovog havera i pichimo na vrbanju, kad onoooo...... nigdje zive dushe, zovemo edo_16v (dzanku) kad on nedostupan, ajde reko kupi sjediste i bjezi kuci, ajd sto ja nisam znao za interex ali sto i alen......

pa bili smo na Vrbanji oko pola tri, skupili se u Interexu i onda na Vrbanju
 
Administrator
MyX je napisao(la):
Bem Vam interex, dosli ja i moj haver u sa kod alenax, otisli na kaficu prije okupljanja, pokupimo alenovog havera i pichimo na vrbanju, kad onoooo...... nigdje zive dushe, zovemo edo_16v (dzanku) kad on nedostupan, ajde reko kupi sjediste i bjezi kuci, ajd sto ja nisam znao za interex ali sto i alen......

pa bili smo na Vrbanji oko pola tri, skupili se u Interexu i onda na Vrbanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top