nece da upali

nece da upali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto je seat ibiza 2001 palila kako treba sve uredu bilo i otisla na farbanje rastavila se citava i tako bila jedno mjesec jucer se sastavila ali nece da upali jeli neko imao slican problem pozzz
 
Član
ima li kontak uopste....????kod mene se cesto desavalo kod mojih auta u radnji tako...ili akumulator ili povuce zraka....
 
Član
nesto ste zaboravili vratiti, pogledaj dzekove od pumpe goriva. sve detaljno oko struje pregledaj
 
Član
znaci samo je se rastavljalo unutra samo kabina, sto se tice prostora ispod haube jedino akumulator je bio izvadjen.
 
Član
ako si unutra rastavljao, ispod brave imas CIM modul, odnosno uredjaj koji ti prepoznaje kljuc (ako imas centralnu bravu i IMMO). pregledaj jesi li to vratio dobro
 
Član
ado_89 je napisao(la):
ako si unutra rastavljao, ispod brave imas CIM modul, odnosno uredjaj koji ti prepoznaje kljuc (ako imas centralnu bravu i IMMO). pregledaj jesi li to vratio dobro

to je moguce provjericu hvala ti jeli ima jos nesto sto bi moglo biti.
 
Član
adi6 je napisao(la):
imas li broj i jelu mu moram odvuci auto ili moze doci
Ako ti blinka zuti kljuc na instrument panelu onda ti je kljuc izgubio sinhronizaciju sa tablom (jer tamo je kod seata immo spakovan).Ako nenadjes nekoga da ti rijesi zovni BiHAMK servis na Ilidzi i trazi Sudu.
 
Super Moderator
znao sam odma sta je kad sam procitao da ste akumulator skidali
kod se izgubi kad mu se skine akumulator i onda samo vergla isto mi se desilo na x5 i na slepi ga u servis u sarajevo 5 minuta i rijesen problem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top