Ne znam sta da radim-Corrado G60

Ne znam sta da radim-Corrado G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako. Imam Corrada G60 sa dobrim motorom, laderom,kozom,klimom itd. Vec 2-3 godine mi stoji u garazi povremeno ga palim provozam. Karoseriju treba raditi malo ima hrdje malo negdje kucnut itd. Kupio sam ga prije 6 god vani i vozio ga do prije 3 godine kad sam ga dovezao u rajvoSa i odjavio ga ovdje (Bxl) jer sam mislio nabaviti papire i dole ga registrovati. Uspostavilo se da je tesko naci papire a da nisu u vitezu i da nisu 6 ruka.Sad da ga pocnem raditi, farbati itd nista mi ne vrijedi jer ga ne mogu vozati. Da ga prodam svi bi ga dzaba, kao ionako ga ne mozes voziti itd al nedam i gotovo.Svaki savjet je dobrodosao jer me dusa boli sto tako lezi u garazi jer mu je mjesto na cesti. Pozz svima.
 
Član
zizosb je napisao(la):
Prodaj!!!
Stace ti propadat bezveze!!!

To ce mi biti zadnja solucija. Pokusacu jos da nadjem negdje slupanog ili samo papire.

arminnn je napisao(la):
ma prekucaj ga i vozaj po sarajevu

Ma vozam ja njega znaci sa odjavljenim tablama, ponekad uzmem osiguranje na 3 mjeseca i vozam ga. Isao sam cak i u Hr na more prije 2 god ali bi volio da ga registrujem da ga mogu fino uraditi.
 
Član
Schumi je napisao(la):
Legalno ne postoji nacin da ga registrujes

Znam. U zadnje vrijeme razmisljam da kupim ovdje drugog, da bude ovdje registrovan, a tog da imam za dijelove jer znamo kako je tesko doci do nekih dijelova a ja bi u tom slucaju imao sve dijelove :)
 
Član
Kimi_Bxl je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Legalno ne postoji nacin da ga registrujes

Znam. U zadnje vrijeme razmisljam da kupim ovdje drugog, da bude ovdje registrovan, a tog da imam za dijelove jer znamo kako je tesko doci do nekih dijelova a ja bi u tom slucaju imao sve dijelove :)

Samo dobro pripazi kada budes kupovao Corrada. Mnogi od njih nisu regularni i tako su dobro uradjeni da se jedva primjeti da je kucan. Kod nas imaju takva dva, stoje kod MUP-a mjesecima i cekaju bolje dane. :D
 
Član
gto4 je napisao(la):
Kimi_Bxl je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Legalno ne postoji nacin da ga registrujes

Znam. U zadnje vrijeme razmisljam da kupim ovdje drugog, da bude ovdje registrovan, a tog da imam za dijelove jer znamo kako je tesko doci do nekih dijelova a ja bi u tom slucaju imao sve dijelove :)

Samo dobro pripazi kada budes kupovao Corrada. Mnogi od njih nisu regularni i tako su dobro uradjeni da se jedva primjeti da je kucan. Kod nas imaju takva dva, stoje kod MUP-a mjesecima i cekaju bolje dane. :D

Necu ga kupovati u BiH upravo iz razloga kojeg si naveo. Kupicu ovdje jednog ocuvanog kad prodam Pumu a tog u Sarajevu cu cuvati za dijelove i bicu miran.Nema druge.
 
Član
kupi nekog najobicnijeg al regularnog sa papirima i sve dijelove prebaci iz G60 u njega...ja bih tako uradio da sam na tvom mjestu!!!spasis svog od propadanja i napravis sebi masinu...;););)
 
Član
Neznam kako dole kod vas u BIH, ali u HR postoji način da se auto stariji od 7 godina i onaj koji neprolazi homologaciju registrira, ako te to zanima javi se u PM pa ću ti pojasnit neke stvari, samo zavisi dal će to proć i u BIH!
 
Član
Moze i u BiH, al samo do 10 godina starosti - to fol da izvadis sjedista, uvezes ga kao "dostavno vozilo", i onda kasnije ubacis sjedista i opet vratis na putnicki. Al preko 10 godina ovdje ne moze, bar ja nisam cuo ikog da je uveo tako nesto - osim oldtimera, al to je vec preko 30 godina starosti.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Moze i u BiH, al samo do 10 godina starosti - to fol da izvadis sjedista, uvezes ga kao "dostavno vozilo", i onda kasnije ubacis sjedista i opet vratis na putnicki. Al preko 10 godina ovdje ne moze, bar ja nisam cuo ikog da je uveo tako nesto - osim oldtimera, al to je vec preko 30 godina starosti.

P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top